Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik nekem egy lány, a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem egy lány, a következőket beszéltem vele, nem tudom hogy mit csináljak?

Figyelt kérdés

Én-É

Lány-L

É:Szia!

Először is bocsi hogy így ismeretlenül bejelöllek de már egy ideje fefigyeltem rád és nagyon csinos lánynak tartalak .

Ne vedd tolakodásnak, de én egyenes ember vagyok és ezt az utat láttam a legtisztábbnak. Ma oda szerettem volna menni hozzád, és azt amit most leírtam azt Élőben elmondani de egész nap nem láttalak.

L: :poop: :poop: :poop: :poop: :poop:

É:Egész nap a válaszodra vártam, ezt nem igazán értem...

L:De ki vagy?

É: XY évfolyamtársad vagyok, nyelvis

L:OK

É:Élőben szerettem volna bemutatkozni csak nem volt rá alkalmam és csak így tudtam, facebookon keresztül :/

L:De ne gyere oda hozzam

É:Ööö miért ne? Csak be akartam mutatkozni

É:Na akkor ha te nem szeretnél semmi akkor hagylak, nem leszek nyomulós

L:Okes,koszi

Szia

É:Szia

<pár nappal később>

É:Szia bocsi hogy zavarlak Karácsonykor csak kellemes ünnepeket szeretnék kívánni

L:Köszi neked is

É:Ugye azt beszéltük meg hogy nem beszélünk, de nem lehetne ettől elkövetkeztetni?hiszen ha csak facebookon beszélünk abból nem lesz semmi

L:(y)

É:Valami konkrétabb?:D

L:Nincs

Nem tudom hogy most mit csináljak:/

Szerintetek utál a lány vagy nem?

Én 15 vagyok,és a lány is az körül van



2015. dec. 24. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Full kedvesen tisztázta, hogy NE!! Nem utál, de mostmár tényleg hagyjad békén a valóságban is!
2015. dec. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vagy van baratja,vagy nem hianyzik az eletebe a szerelem egyenlore.. Nem hiszem,hogy bele akarna menni karmibe is.. Szeritnem hagyjad
2015. dec. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2015. dec. 24. 20:22
 4/8 anonim ***** válasza:

Sajna nem nagyon akar tőled semmit

Kulturáltan. Tuddodra adta

2015. dec. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem kellesz neki, hagyjad.

Amúgy alapszabály, hogy nálunk fiatalabb lánynál mindig több esélyünk van.

2015. dec. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hat Bence, sajnalom de tenyleg nem akar semmit toled.
2015. dec. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez egyértelmű, hogy nem akar tőled semmit, ha ennél egyenesebben mondta volna, az már bunkóság lenne...Hidd el még annyi lány fog tetszeni!
2015. dec. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem érdemes facebookon akármit is csinálni. :D

Tapasztalat.

Eddig 2-ből 2-szer megszívtam és így amúgysem lesz soha normális kapcsolatod, ráadásul könnyebben le is tudnak koptatni + más a reakció a való életben meg fb-n. Lehet a való életben belédszeretne, de, ha fb-n írsz neki ilyeneket az csak zaklató és ha nem is ismered, semmi indoka nem lenne megismernie, higyj nekem. :D

2015. dec. 25. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!