Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi történhetett? Felejtsem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett? Felejtsem inkább el, vagy próbáljam kideríteni az igazat? Részletek lent!

Figyelt kérdés

Van egy évfolyamtársam, akivel ebben az évben ismertük meg egymást. Kedves és nagyon jól elvoltunk, amikor Fb-n beszélgettünk. Egy időben volt, hogy nap, mint nap, akár 4 órán át is.

Amit még fontos tudni, hogy egy osztálytársa, és egyben kolis szobatársa pletykákat kezdtett rólunk terjeszteni, aminek az indokát máig sem tudom. A pletykák közül az első az volt, hogy rányomultam Fb-n, pedig csak normálisan beszélgettünk. Ez volt az első beszélgetésünk is. Több kisebb pletyka is volt, hogy most ő szerelmes belém, én őbelé, szóval suliban nem tudunk normálisan beszélgetni, anélkül, hogy pletykaként ne végeznénk. Sulidarabból ki is akartak vágni emiatt, mert zengett a színpad, végeláthatatlanul szekáltak minket. Most épp vihar előtti csend van.

Ha éppen az a téma volt műsorszámon, hogy mi történik a pletykák miatt, én mindig havernak neveztem (akkoriban még úgy tekintettem rá), de volt, hogy egy ilyen megnevezés után kilépett. Másnap minden rendben volt, szóval, olyankor nem bolygattam a témát.

Egyik nap (úgy 3 hete) éppen azt beszéltük, hogy milyen jó lesz, ha végre véglegesen elül a pletyka, és a suliban is tudunk beszélni. Az utána jövő nap pedig minden indok nélkül letiltott.

Nem értem mi változhatott meg... :( Szerintetek, hagyjam inkább a dolgot a sutyiba, vagy inkább fogjam magam és menjek oda a suliban hozzá megbeszélni, hogy miért tiltott le?

Mellékesen szerelmes vagyok belé, de eddig nem volt alkalmam elmondani neki. Nem a kinézetébe, hanem belé. Nagyon sok dolgot tudunk egymásról, annak ellenére, hogy nem vagyunk osztálytársak.

Kérlek segítsetek!

14/L



2015. dec. 25. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Személy szerint úgy gondolom, hogy elég bunkó és gyerekes megoldás az, hogy egyszerűen, bármiféle magyarázat nélkül letílt, de természetesen, ha szerelmes vagy belé, akkor egy ilyen apróság nem akadályozhat meg! Semmiképpen se hagyd annyiban!


- Bármi kérdésed van, írj! :)

2015. dec. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmam sincs, de most optimista leszek: lehet azért tiltott le, mert ő is szeret, aztán így rossz neki. Menj oda hozzá bátran, aztán beszéld meg vele. A pletykákon én jót röhögtem mindig. Jártam már úgy, hogy az egész iskola tudta, hogy én járok egy lánnyal, csak ő és én nem. Mondom az jó, meséljetek még. :D Tehát ezekkel nehogy foglalkozz már. Papám mindig azt mondta: "unokám, jegyezd meg jól: mindig abból kell kiindulni, hogy minden ember hülye."


Az elején én is mosolyogtam rajta, de sajnos mára rájöttem, hogy ritkábban tévedek, ha ez a hozzáállásom van. :/ Szóval a pletykákat letojni, aztán menj oda hozzá és tisztázd vele a dolgokat! :) Sok sikert! :)

2015. dec. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#2 Bölcs Papád van.


Kérdezőnek: Szerintem beszélj vele. A pletykákat meg sz*rd le. Ha egy kis hírneved is van, máris terjengenek az ilyenek. :)

(Szerintem ne a suliba tedd, hanem máshol. A Suli kissé feszültségkeltő. :D)

2015. dec. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!