Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ciki hogy még soha nem voltam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki hogy még soha nem voltam szerelmes?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és még soha nem szerettem senkit. vagy az ciki hogy inkább csak flörtölök és kavarok a fiukkal? nem vágyom kapcsolatra. és amugy az idősebb fiuk jönnek be 18-24 évesek. ez normális???

2015. dec. 25. 20:41
 1/4 anonim válasza:
Még fiatal vagy szóval nem gond :) 25/F
2015. dec. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Örülj neki!!
2015. dec. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát én 24 éves férfi vagyok, és szintén még sosem voltam szerelmes. Sztem ebben semmi ciki nincsen, én is szabadon flörtölgetek kavargatok lányokkal, hát akkor a csajok miért ne tehetnék ugyanezt. Egyszerűen így alakult, a szerelmet nem lehet erőltetni, vagy jön, vagy nem.
2015. dec. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én se voltam az.


27F

2015. dec. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!