Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik de nem merem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik de nem merem bejelölni Fb-n. Részletek lent (? )

Figyelt kérdés
Az van, hogy tetszik egy srác a suliból, nem osztálytársam és nem merem bejeölni Fb-n...néha elhatározom, hogy bejelölöm aztán amikor ott vagyok a bejeölés gomb mellett mégse kattintok rá..

2015. dec. 28. 07:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
jelöld!
2015. dec. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ahogy kivettem a szavaidból; itt most te vagy a leány. Ergo jelöld. Lányoknak szabad, mert a sok kanfiú meglátja, hogy "ÚÚÚÚ, nő!!" és egyből visszaigazol (csak én nem vagyok ilyen). Ezek után viszont úgy kell majd bánnod vele, hogy tudja, hogy te nem csak közösülésre vagy neki. De ez majd a következő kérdésed lesz. Addig is sok sikert! :)
2015. dec. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Jelöld már be, az anyád úristenit!!!
2015. dec. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Jelöld nem lessz baj ciki sem lehet csak be jelölöd nem meg kéred a kezét vagy vallomást teszel akkor mi lessz?

#2 az hogy így általánosítasz nem jogos mert a mai fiúk inkább kényesek és éretlenek tisztelet a kivételnek.

2015. dec. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ismered? Igen. Akkor miért ne jelölhetnéd be? Ez még nem randira hívás!
2015. dec. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Négyeske, látom még nem nagyon ismered a mai hímeket. Sajnos kevés már a férfi, azoknak tisztelet, de nem valószínű, hogy ezt sok férfi olvassa majd.
2015. dec. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. még nem tudom bejelölöm-e, valahogy nagyon béna vagyok az ilyenekben :/ :D
2015. dec. 28. 10:09
 8/11 anonim ***** válasza:
Jelöld! Nekem is nagyon sokan be vannak jelölve a suliból, olyanok is akikkel még egyszer sem beszéltem.
2015. dec. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
30%

Ha ráakarsz hajtani jelöld be és amint online lesz írj rá különben lehet hogy már nem lesz esélyed ha más is próbálkozik és azzal már régebben irogat.......

Tedd meg!

2015. dec. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Jelölt be ;)


En is Bejeloltem tavaly egy srácot az sulibo, akit nem is ismertem, csak tetszik, es vissza is igazolt :D

2015. dec. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!