Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szerelmes belém? 15/L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerelmes belém? 15/L

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki már nagyon régóta tetszik nagyon ritkán de azért szoktunk írni meg beszélni is.És most hirtelen elkezdett minden nap írni meg sokat beszélni velem és az egyik ismerősömnek akibe régen szerelmes volt megírta hogy neki más lányok tetszenek.Szerintetek tetszek neki?Vagy csak barátkozni akar? És mondjam el neki hogy mit érzek iránta?

2015. dec. 29. 00:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Ő hátt izé teccel meg minnen izé v hova elmeünk keten oc járunk ,,,,hid el bejön xd
2015. dec. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát van rá esély
2015. dec. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van rá esély, nem is kicsi ;) De azért ne rohand le egyből, élvezd a társaságát, ha nem egy nyuszi, akkor előbb-utóbb találkozni szeretne veled valahol, aztán hajrá ;)
2015. dec. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet h csak unatkozik, de mivan ha csak fogadasbol irogat?sajnos ilyenek a mostani pasik..csak a lyukra jatszanak😒
2015. dec. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem csak arra az csak egy része, mért hiszik ezt, tény és való hogy a szex jó, de eggy kapcsolat nem csak arról szól!
2015. dec. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem igen. Legaláb is ha én lenék akkor igen. Általába én csak azolnak a lányoknak irok sokat akik tetszenek. Biztos hogy szeret téged csak ha facebookon ismerkedtek abbol nem sok minden lesz. Probalj meg vele tobb idot tolteni és sokat sétálni ha tényleg szeret rá fogsz jonni de facebookon keresztul nem nagyon.
2015. dec. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

De én nem csak facebookon keresztül ismerem hanem 1 iskolába járunk és néha járunk ki sétálni többen az iskolából és jött ő is és ott beszéltünk.

De az a fiú nem olyan.Őkedves és megértő.

2015. dec. 30. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!