Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezek a jelek szerint szeret a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a jelek szerint szeret a fiú/tetszek neki?

Figyelt kérdés
Keresi a társaságom,"véletlenül" hozzám szokott érni,megnevettet,rám szokott mosolyogni,és volt olyan is amikor a suliba csocsóztunk csak velem volt hajlandó játszani tehát mindenképp ugyanabba a csapatba szeretett volna lenni velem...és én szeretem őt de ezek szerint ő is engem? *én 13 éves vagyok ő 14*

2015. dec. 30. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt neked kéne tudnod:) De valószínű, hogy tetszel neki(nem a szerelemről beszéltem)...
2015. dec. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem szerelmes csak kedvel..most a te 'ügyességeden' múlik , hogy ezzel mit kezdesz. Ebből a kedvelésből egy nagyon jó barátságot de akár egy párkapcsolatot is ki lehet alakítani..rajtad áll ;)
2015. dec. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez neked szerelem? Pff... Csak közlöm, hogy játszik veled. Tapasztalat.
2015. dec. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ő nem olyan,ismerem már régóta..de innen onnan hallottam hogy szeret engem és 1× facen beszélt 1 kicsit dilis barátnőmmel kb ïgy nézett ki:

Bnő:Szia tudom ki tetszik neked

Pasi:Szia,na ki?

Bnő:*nevem* ?

Pasi:Nem tudom

Bnő:Hogy lehet nem tudni hogy valaki tetszik vagy nem?

Pasi:Nem tom most összezavartál ><

Bnő:Szóval tetszik

Pasi:Hát nem tom mert szép meg minden de neki én biztos csak egy barát vagyok...


Meg mikor facen beszéltem vele akkor 1 ilyen is volt:

Pasi:Játszunk kérdezz feleleket

Én:De hát akkor olyat fogsz kérdezni xD

Pasi:Nem fogok,na kezdjük,ki tetszik neked?


És mikor haladtunk a témával és visszakérdeztem ki tetszik neki ez volt a reakció: Hát öm..SENKI

És kicsit zavartnak tűnt..


Ezek jelenthetnek valamit?

2015. dec. 30. 15:59
 5/8 anonim ***** válasza:
2 lehetőség van..vagy tagadni próbálja hogy tetszel neki vagy tényleg csak a barátod szeretne lenni.Bár ilyen utalásokból én az elsőre tippelek..szemezz vele ,küldj neki jeleket hogy neked is bejön:)Sok szerencsét:)
2015. dec. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó köszönöm :) :D
2015. dec. 30. 17:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Hasonló volt velem is. Azt hittem, tetszem neki mindenki azt mondta, be is vallotta (!!), meg minden végül...végül kiderült h kamu. Mndegy, ksvézna volt, amúgy se tetszett.
2015. dec. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát sajnálom..nálam remélem nem így lesz..de ém szeretem őt ezt már biztosra tudom...és remélem valami összejön hamarosan mert elballag kevesebbet találkozunk ha addig nem lesz valami :C
2015. dec. 30. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!