Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 1 évig voltunk együtt,3 napja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 évig voltunk együtt,3 napja szakítottunk. Ma már mást fog ágyba vinni, szerethetett egyáltalán?

Figyelt kérdés

ő : 23

én : 18/L



2015. dec. 31. 13:38
 1/8 A kérdező kommentje:

Nem az a kérdés, hogy honnan tudom biztosra.

Úgyhogy ne ezt írjátok légyszi.

2015. dec. 31. 13:39
 2/8 anonim ***** válasza:
ezt nehéz megmondani. attól függ h h foglalkozott veled abban az egy évben. lehet h csak kihűlt a kapcsolat és ennyi
2015. dec. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 TeenHelper ***** válasza:
18%
Ha egy évig voltatok együtt akkor az elején biztos szeretett, de az is tuti hogy egy ideje félrekefél
2015. dec. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nézd, én is voltam szerelmes, volt anno egy kapcsolatom, ahol szétmentünk, majd másnap valaki mással voltam már. De akkor már nem voltam belé szerelmes, amikor szétmentünk. Meg nálam a szex és az érzelmek nem függnek össze. Én nem akkor feküdtem le valakivel, ha szerelmes voltam, hanem ha megvolt a vonzalom kettőnk között és vágytunk rá közösen az adott illetővel.

Tehát simán lehet, hogy lefekszik mással, de ezt nem azért teszi, mert nem szeretett, hanem mert már tovább lépett, valószínűleg a kapcsolatotok már akkor a végét járta, amikor még együtt voltatok.

De az is lehet, hogy nem fekszik le senkivel, de majd fog.

Ideje tovább lépned neked is.

2015. dec. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jól teszi.

Mit kellene csinálnia? Siratni a kapcsolatotokat évekig?


Ha meg szakítottatok nem mindegy neked hogy szeretett-e?

De hogy megnyugodj: szerethetett. Nyilván oka van annak, hogy szakítottatok, így három nap múlva egy szexuális élmény semmilyen következtetésre nem ad alapot az elmúlt egy évvel kapcsolatban.

2015. dec. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Fiatalabb naív lány voltál. Szerintem meg is csalt még együtt voltatok.
2015. dec. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Vigyél te is másvalakit ágyba, lépj tovább :)

Carpe Diem!

2015. dec. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az ember érzi, ha szeretik, és azt is, ha nem, tehát erre a kérdésre neked kell tudni a választ.
2016. jan. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!