Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha a barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a barátom állandóan belekot valamibe? Ja már nem időben írok vissza neki akkor h mit csináltam meg kérjek bocsánatot?

Figyelt kérdés
Már kikeszit, képet sem rakhatok ki magamról sehova mert féltékeny.. Tesóm pasijara is

2015. dec. 31. 15:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Lapát,tudom könnyen beszélek,ugyanebbe a helyzetbe vagyok csak a férjemmel.Nekünk nehezebb szétmenni,feltételezem neked egy szó.Viszlát.Eleinte nehéz lesz de többet érdemelsz,nem vagy senki kutyája,miért hagyod hogy egy rongyként kezeljen?Szabad ember vagygondolom fiatal is,bőven találsz olyat aki megbecsül,érted él,nem azért hogy tönkre tegyen.
2015. dec. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Előbb leírtam, csak valami hiba történt, kb ezt írtam:

Nem is derül ki a kérdésből, mennyire vagytok fontosak egymásnak,

őneki te vagy tényleg fontos vagy, vagy uralkodni akar rajtad.

ha szó nélkül jó sokáig várattad, az illetlenség volt, akkor lehet, hogy ő nem is fontos neked, mert nem írtad oda ,hogy "pill" vagy valami, és nagyon nem volt szép tőled, de ha meg nem fontos neked ,akkor minek vagy vele?

Ha mégis úgy érzed, fontosak vagytok egymásnak, és van értelme megbeszélni, érdemes, akkor beszéljétek meg, de csak azért a másik mellett kínlódni maradni, hogy legyen valakink, nem érdemes. Tiszteljétek annyira magatokat és egymást is.

2015. dec. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Csak a Facebook nem jelezte, hogy írt és azért írtam neki később vissza (6 perccel) és a kapcsolatban is én kezdemenyeztem
2015. dec. 31. 15:57
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát, én azt hiszem,hogy gyerekek vagytok még egy kapcsolathoz, én úgy látom. Nem megbántásból, komolyan.
2015. dec. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2015. dec. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én 16,o 18.. És az is zavar h nincs maganeletem.. Suliban mindig vele kell lenni, Fb jelszavam tudja, barátnőmmel a saját temainkrol semmit nem tudunk megbeszelni anélkül, h ő tudná..
2015. dec. 31. 16:19
 7/13 anonim ***** válasza:
Azt hiszem,hogy itt egyértelműen a szakítás lenne a megoldás, de csinálj másik fészbukos jelszót is. Hát ha mindenbe beleüti az orrát, már nincs magánszférád -lehet, h rosszul fejezem ki magam, de azt hiszem,érted- folyton ott liheg a nyakadban, nem érti meg, hogy kicsit egyedüllétre is van szükséged, nem lehettek minden egyes tizedmásodpercben együtt, meg ki ő, hogy minden egyes beszélgetésnél számonkérjen, hogy ki mit mondott? Van neked saját életed, nem kell, hogy újra elmondjad szóról szóra, mik történtek, miért kéne, hogy arról szóljon a te életed, hogy újra és újra beszámolót tartasz neki minden egyes lépésedről? Ha ezt tehernek érzed, akkor menekülj ebből a kapcsolatból, egy kapcsolatnak örömöt kéne jelentenie, nem nyűglődést. Ha valaki társasága nem okoz neki örömet, akkor rakd ki az életedből.
2015. dec. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mi is ugyanígy kezdtük, hisztizett, hogy nem írok neki vissza (én öt percig nem válaszoltam), aztán ha egy rossz szót mondtam, akkor hagyjam őt békén, már nem érdeklem. Később több dolog elromlott a kapcsolatunkba, bár akkor szakítottam volna, most sokkal nehezebb. :/
2015. dec. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. már csak azt kell eldonteni, hogyan kozoljem vele..
2015. dec. 31. 16:53
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát szerintem elég annyi indok is, hogy úgy érzed, nem vagytok egy hullámhosszon, és akkor így talán jó lenne
2015. dec. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!