Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit érezhet irántam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit érezhet irántam?

Figyelt kérdés

Van egy fiu egy osztályba járunk 4 éve.Egy faluba is lakunk.Órán szokott csak ugy nézzni és ha megkérdezem mi baja csak mosolyog.Mindig mondja hogy a Kingát hagyjad mert be van védve .Meg milyen jó lenne ha együtt ülnénk.Multkor a templomba (katlikus suli muszáj)majdnem egymás mellett ültünk és folyton a kezemet akarta megfogni és meg is fogta és csak mosolygott.Akkor este jöttünk haza a járatos buszon és megkértem üljön mellém és mellém ült és felajánlotta hogy hazakísér .Mondom neki ha elballagunk akkor hogy leszel mindig ott és hogy fogsz megvédeni.Nyugi megoldom.Jártunk haza késön és amikor utoljára jöttünk haza mögém ült közvetlenül:Nagyon közel volt a szék hozzám.Mondta egy fiu hogy Zoli beült a csaja mögé-én egyböl le hülye gyerekeztem ne mondjon ilyeneket.De Zoli meg se szólalt csak mosolygott velem szembe ült utána amikor leszállt a barátnöm.

Most mit csináljak lépni fog vagy már nekem kell jeleznem hogy nekem is tetszik?



2016. jan. 1. 19:33
 1/2 anonim ***** válasza:
visszajelzés nélkül mit kezdjen veled?
2016. jan. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagy írj rá vagy szóban, de mondd el neki hogy szeretnél vele egy kicsit többet találkozni, mert jobban meg akarod ismerni. Ez finom célzás arra hogy tandiznál vele és ha tetszel neki akkor majd elhív és találkozgattok
2016. jan. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!