Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám magamra felhívni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám magamra felhívni egy fiúnak a figyelmét?

Figyelt kérdés
Elég félénk lány vagyok, és ez a bizonyos fiú már évek óta megdobogtatja a szívem :) Elég nagy bátorság kellett ahhoz, hogy írjak neki valamit, amit persze meg tettem de nem mertem tovább folytatni a beszélgetést mert féltem. Ez elég régen volt és így visszagondolva eléggé ciki is. Még most is tetszik és nem tudom mit lépjek. Félek. Volt egy jó élményem vele kapcsolatban (egy hónapja) ami nekem nagyon nagy pillanatnyi örömöt okozott, de persze nem vagyok benne biztos, hogy tényleg pozitívum játszódott-e le a fejében velem kapcsolatban, vagy egyáltalán én jártam a gondolatában. Nekem úgy tűnt. De nem történt semmi azóta sem. Mint írtam elég félénk vagyok és nem szeretnék kezdeményezni. Csak észre szeretném vetetni magam és talán majd ő megteszi az első lépést. Ha több információt szeretnétek, írjatok privát üzenetben. 14/L

2016. jan. 3. 01:40
 1/6 anonim válasza:
Szia! Most én azt fogom elmondani, hogy az én barátnőm hogy vett le a lábamról. Úgy kezdődött minden, hogy sokat beszéltünk facebookon. Azelőtt még nem találkoztunk, semmi. Nagyon aranyos volt. Minden nap beszéltünk. Aztán egy nap elhívott, hogy menjünk már el valamit csinálni. Mivel nagyon cuki volt beleegyeztem.(ilyenkor még nem gondoltam semmit). Először csak sétálgattunk, beszélgettünk. Kedves volt, eljött elém, venni akart nekem inni, enni meg minden más. Persze én nem fogadhattam el mindent. Kb. 3-szor találkoztunk mikor elhívott moziba. Mivel már tudott rólam néhány dolgot ezért olyan filmet néztünk amit én is szerettem. A film végén hazakísértem és mielőtt bement volna adott egy puszit. Akkor nagyon megkedveltem. Az ilyen dolgok sokat segítenek, de tényleg. Utána már egyre több helyre mentünk el. Nekem már ilyenkor nagyon tetszett. Akkor jöttünk össze mikor elhívott magához. Mindig közeledett hozzám, ölelgetett. Ilyenkor már alig bírtam és megcsókoltam. Ez a történet kb. 2 hetet mesél el. Annyit fontos tudnod, hogy ne izgulj. Legyél aranyosabb mint akármikor voltál. Szerintem te is kezdeményezhetsz neki. Az nem baj. Ez csak az én saját történetem. Próbálkozz. Hátha bejön.:) 15/F
2016. jan. 3. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :) Nagyon aranyos történet és szívből kívánom, hogy sokáig legyetek boldogok együtt. :) Sajnos én elég félénk vagyok és képtelen vagyok erre. Az a baj, hogy félek, ha esetleg nem tetszem neki és az úgy elég kellemetlen és ciki helyzet lenne számomra. Tudnál nekem valami tanácsot adni, hogy mondjuk ezen kívűl mit lehetne tenni egy lánynak, hogy te belezúgj?
2016. jan. 3. 16:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Mintha magamat olvasnám,csak 17 éves vagyok :DD
2016. jan. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Írj privátban! Beszélgethetünk erről.
2016. jan. 3. 19:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedves első válaszoló. Én pedig azt tanácsolom - nem csak a kérdezőnek, hanem mindenkinek -, hogy a világért se kezdeményezzen ennyire lány létére. A ti kapcsolatotok sem fog kitartani fél-egy évnél tovább, a fiúnak kell kezdeményezni, a lányt elhívni moziba, venni neki stb. Micsoda fordított világ ez?!
2016. jan. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mikor elsőnek vissza gondoltam arra, hogy milyen is volt még mielőtt összejöttünk volna, akkor nagyon fura volt. Általában fordítva szokott lenni nálam is. De hát így alakult. A kérdezőnek pedig annyit, hogy ne féljen, az a legrosszabb.:) Nekem nincsenek nagy elvárásaim. Szóval, ha velem aranyos, kedves és nem folyamatosan az élet problémáiról beszél, akkor nálam 5* Mindig hallgasd meg amit mondd. Próbáld a legtöbbet kihozni magadból. Nem kell megváltozni teljesen más miatt, csak minimálisan elég.:) Ha nem fogad el úgy ahogy vagy akkor meg sem érdemel!
2016. jan. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!