Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Segitség? 16 éves lány vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitség? 16 éves lány vagyok és 2 éve van egy barátom. Együtt töltöttük a szilvesztert most, és ebben az egy hétben nagyon megutáltatta magát velem. Minden reggel telefonnal kezdi a reggelt, mindegy ha már fent vagyok nem érdekli, inkább telefon.

Figyelt kérdés
Utánna mosakszik és elmegy a géphez aztán játszik 2-3 órát, elutasitja a szexet is néha, és nem tud velem lenni, mindig beszól valamit, hogy nézzem, hogyan jatszik meg még rosszabbak is, hogy utál meg minden, nincs már köztünk csók sem, nem alszunk egymás karjaiban. Semmi Minden nap sírok, de még szeretem, csak abba bízok, hogy meg tud változni, de nem hiszem, hogy meg fog. Szakítani nem tudok, mert nem vagyok olyan erős, nagyon jó dolgokat csináltunk régen. és már 10-15 x megpróbálram vele beszélni, de ugyan ugy csinálja késöbb. Mit csináljak?

2016. jan. 3. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Hagyd ott,keress egy érettebb pasit,aki nem kocka
2016. jan. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem értékel akkor hagydd ott, nem érdel meg téged. Ami ilyenkor 99%ban beválik az az hogy széttörsz egy cserepes virágot a fején. Hagydd ott, keress olyat, aki megbecsül.
2016. jan. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hagyd ott :) Nem éri meg az ilyen pasi hogy vele foglalkozz.Ha van kedved beszélni,üzenj privit :)
2016. jan. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Valami kellett történjen.

Vagy kocka lett.

Vagy valaki bemószerolt nála, az szokott lenni.

2016. jan. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy csak szimplán megunt? Mi lett azóta? Fél év alatt?
2016. júl. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!