Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek most mi van?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most mi van?

Figyelt kérdés
Elköltöztünk külföldre, de az a baj, hogy a régi suliból szerelmes vagyok egy fiúba. Sokat írt rám facebookon mindig, meg adott egy-két utalást arra, hogy esetleg én is tetszhetek neki (a barátnőm szerint). Miután elköltöztünk ilyeneket is írogatott, hogy 'hiányzol de nagyon', meg Szerelmet vallottam neki (persze sajnos facebookon) és nem kaptam rá egyértelmű választ, hogy ő most mit is gondol rólam :/ Engem nem zavarna a távolság, én tökre el tudnék képzelni egy kapcsolatot úgy, hogy írogatunk egymásnak, skypeolunk, viber stb. ,meg minden szünetben hazamegyek meg amikor csak tehetem és akkor együtt lehetnénk. De most engem annyira zavar, hogy ő nem mondott konkrétumot a 'szerelmi vallomásomra'. Az egyik barátnőm azt mondta, hogy ő úgy ítéli meg azok alapján amit írt nekem meg kérdezet tőlem, hogy 'sok esélyem van'.....De szerintem ha sok esélyem lenne, akkor egyértelmű dolgot is írt volna nekem, nem?

2016. jan. 5. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel nem mondott konkrétumot az egyenlő a semmivel szerintem.
2016. jan. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

lehet nem meri felvetni azt a dolgot hogy akkor ez legyen egy tavkapcsolat.Erre nem gondoltal? Minden esetre legy vele oszinte es akkor mondjad te de elotte kerdezd meg hogy kedvel-e. Tehat elso lepes: Tudd meg hogy kedvel-e, nem bari noktol hanem TOLE.

a masodik lepes: Mit szol a tavkapcsolathoz es hogy utana mi lessz, meddig kell tavol lennetek es hogy esetleg ebbol mi lessz

ennyire egyszeru, nincs mit veszitened.

2016. jan. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm :) annyi tuti, hogy kedvel, mert azt már kérdezte tőlem, hogy én kedvelem-e és akkor mondta, hogy ő is nagyon kedvel :)
2016. jan. 20. 22:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!