Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom mit tegyek segíttetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek segíttetek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon tetszik szoktunk beszelgetni meg facebookon is írni.Elősször azt hittem hogy tetszek neki mert nagyon úgy viselkedett.De a barátnőm kérdezte tőle hogy ki tetszik neki és valami más lányokat mondott.De és én nem tudom őt elfelejteni.Mit tegyek?

2016. jan. 6. 10:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Semmit. Miért tudsz valamit tenni? Vázold fel, hogy mit tudsz tenni. Így van, tanulni, játszani, lógni barátokkal, élvezni az életet. A srác ügyében tudsz tenni bármit is?
2016. jan. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy?
2016. jan. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

De én nagyon szeretem őt és nem tudom elfelejteni

14 éves vagyok.

2016. jan. 6. 13:46
 4/10 anonim ***** válasza:
Jaj, ez nyafogás már megint... 14 éves vagy, egy év múlva azt sem fogod tudni, hogy ki ő. Hagyjad már a maszlagot. Neki nem kellesz, ez van, innentől fogva nem tudsz mit csinálni.
2016. jan. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ez nem nyafogás.Már 3 éve csak ő tetszik.Szóval 1 év múlva még tutira fogom tudni hogy ki ő.
2016. jan. 6. 13:55
 6/10 anonim ***** válasza:

De most mit kell bunkózni? Szerelmes belé, de ez snos fordítva nem így van, ígyis tök szomorú lehet, miért kell még ezt is h így viselkedik mindenki?

Egyébként snos nem tudok sokat mondani, csak annyit h ismerd meg jobban, esetleg ha van rá lehetőséged és olyan viszonyban vagytok, legyetek együtt, buli stb, ilyenek, hátha vmi alakul ;) hajrá :)

2016. jan. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez nyafogás. 3 éve tetszik? Az jó, akkor hamarosan vége lesz, egy év múlva már tényleg nem fog tetszeni. Ez nem bunkózás, ez a valóság. Fáj? Nem érdekel, ne haragudj, de nem fogok kegyeshazugságot kivitelezni, mint itt sokan teszik. Ha neki nem kellesz, akkor nem kellesz, ez van. 14 éves vagy, szerintem nem hülye, miért nem bírod ezt felfogni? Nem bonyolult dolog.
2016. jan. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a 4-es válaszadónak az egyetlen egy aki megért de a többieknek is köszi.
2016. jan. 6. 22:43
 9/10 anonim válasza:

Szerintem ne foglalkozz vele. Nem érdemli meg. Foglalkozz olyanokkal akiket érdekelsz.

De másik irányból viszont lehet hogy nem akarta elmondani a barátnődnek, mert tudta hogy ő elmondaná neked, és arra is volt esély hogy te esetleg nem viszonoznád az érzéseit.

Remélem nem késő hogy most írtam. :)

2016. jan. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem késő és nagyon szépen köszönöm :)
2016. jan. 23. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!