Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan érhetem el hogy belém...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetem el hogy belém szeressen?

Figyelt kérdés

A fiu eleg nehez eset.Csomo lany haverja van. Eleg nepszeru a mai tarsadalomban...Barna haju kek szemu. Regebben egy suliba jartunk de mar ket eve nem.Jovore lehet hogy evfolyamtarsak leszunk.Belul ha valaki latja ilyen nagyon nagymenozosnek hiszi,de ha jobban megismered eleg erzekeny tipus.

14/L


2016. jan. 6. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
azt nem nagyon lehet elintézni h belédszeressen, az nem olyan dolog. max olyat tudsz h vonzónak talál de az nem ugyanaz.
2016. jan. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez kb. a 10000000853111367894321111456800076654.-ik ilyen kérdés! És szerintem értelmetlen, de ez csak az én véleményem!


Ha közelebről megismer, és megkedvel, akkor van esély arra hogy beléd szeressen!

2016. jan. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Az emberi érzések nem irányíthatóak ezt jobb ha most megtanulod.
2016. jan. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is ebben a helyzetben vagyok... durva de konkretan ugyanebben, csak a fiú leírása más xD... és sztem arra gondolt h mit tegyen h vonzó legyen? Kérdező ha tévedek javíts ki :D

14/l

2016. jan. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Neeem...jol gondolod...:)es te mit csinalsz hogy "vonzo" legy?
2016. jan. 6. 20:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát pl megnézem h miket írnak ide gyakorira, hátha segít :)
2016. jan. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
de hiába akarsz vonzó lenni, nem biztos h az az ő ízlése. külsőre nem tudod megvenni, úgy h beléd is zúgjon, de ha most nem szeret akk később nem is fog mert a belső annyira nem változik...
2016. jan. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!