Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valaki tud segíteni vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki tud segíteni vagy tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Több mint egy éve vagyunk együtt a barátnőmmel,és tudom hogy most majd egy családi probléma miatt nehéz időszakja lesz.Mostanában mindig animét néz,és fél óránként itt vissza egy egy-két szavas választ.Valahogy összeraktam a képet, lehet hogy azért mert animéket állandóan hogy " elterelje a figyelmét" ..namost,én szeretem és már szerint mindennel próbálkoztam,de fáj hogy nem törődik velem.Próbáltam neki vicceset írni,próbáltam romantikusát,mondtam neki hogy ha szeretne akkor nyugodtan beszéljen róla én meghallgatom és segítek neki,próbáltam magamról beszélni,próbáltam róla,még az is megvolt hogy arra kértem hogy beszélgessünk az animéről.már azt is próbáltam hogy kicsit nem írok neki de semmi..nem mintha nem lenne ez elég de ebben a hónapban nem is lehetünk együtt napi 10 percnél többet.Mit tegyek? Nagyon szeretném hogy boldog legyen,és megint minden ugyan olyan legyen mint régen. 15/F ő pedig 14/ lány
2016. jan. 9. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát alapjába véve a gond ott kezdődik, hogy még csak 15, és ha még erre családi probléma is rájön akkor nem nagyon lehet mit csinálni.
2016. jan. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Velem is volt hasonló, én is szerettem a srácot ő is engem, jártunk is, de nem mindig beszéltünk. Neki is családi probleme volt, én is írtam neki sokszor, ő meg egy-két szavas választ! :/ Én a helyedbe, elhívnám valahova és beszélgetnék vele!
2016. jan. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Esetleg felhozhatnád neki h nem esik jól h nem foglalkozik veled... és megemlítheted ezt amitide leírtál h pedog milyen sokmindent megpróbáltál... én személy szerint jobban szeretem az őszinte embereket, akik megmondják nekem h ha vmi bajuk van velem, főleg ha az illetővel jóban vagyok... ha a másik nem őszinte velem akk én mért lehyek az? Ez sokszor szúrja el a viszonyokat, szval sztem őszintén mondd meg neki h ez zavar teged
2016. jan. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat .De rosszul fogalmaztam.Én vagyok a fiú:D
2016. jan. 9. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!