Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek miért lehet az,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért lehet az, hogy "félek", pedig szeretném? Többi lent!

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel lassan 3 éve beszélgetek, nagyon kötődök hozzá és sok mindenben érdekel a véleménye. Ám 3 éve nem is láttuk egymást... Viszont három év alatt sokat beszélgettünk, veszekedtünk. A lényeg az, hogy most 17 én meg 14. És nem tudom mit kéne tennem, én nagyon szeretem, de nem merek vele találkozni, mert zavarban vagyok. És ha zavarban vagyok, akkor botladozok, dadogok, vigyorgok mint egy idióta és összevissza beszélek, meg remegek és a szívem majd kiugrok a helyéről... És ő is szeret, bevallotta. De nem tudom, hogy a szüleim hogyan fogadnák. Ez a része mellékes is... Engem az zavar, hogy nem merek vele személyesen semmit sem beszélni, találkozni is találkozhattunk volna 100milliószor, de lemondtam mert a szüleimnek nem tudnám hogy előadni, hogy egy fiúval találkozok. És szerintetek mit lehetne ez ellen tenni? Mert én nagyon szeretem őt, és már lassan ezt 3 éve érzem, ő az első, aki iránt ezt érzem...

Éretlen lehetek? Vagy gyáva? Esetleg valakivel volt már ilyen? 14/L



2016. jan. 10. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkepp talalkozz vele a szuleidnek eloszor csak ird korul a szitut aztan ha minden jol sikeul biztos megertik h megtalaltad a nagy ot:)
2016. jan. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez aranyos :)

Sok boldogságot nektek :)

Amúgy ne izgulj. Csak lágy önmagad. Próbáld meg úgy felfogni, mintha csak egy egyszerű barátoddal találkoznál, így talán könnyebb lesz.

Ennyi alapján nem tűnsz éretlennek, de ha az is vagy, majd megérsz...

És ez nem gyávaság, csak izgalom. Normális :)

Velem is volt már ilyen, túléltem és minden jól sikerült.

Csak nyugodj meg, ne görcsölj rá, még ha nehéz is. Menni fog!

Hajrá ;)

L

2016. jan. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!