Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet barátságból szerelm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet barátságból szerelmet kialakítani?

Figyelt kérdés
Van egy csaj akibe nagyon szerelmes vagyok,és ezt ő is tudja.Az ő véleménye rólam hogy egy rendes és kedves srác vagyok,de csak barátként tekint rám.Viszont azt is odamondta mellé hogy most nem akar kapcsolatot egy ideig mert egy nehéz szakításon ment keresztül és nem tud megbízni senkiben.Hogy tudnám elérni hogy többet érezzen irántam mint barát?
2016. jan. 13. 03:08
 1/9 anonim válasza:
Próbálj sokat vele lenni,beszélgess vele. Persze ne nyomulósan,de azért tudod..;) Járj a kedvében,hívd fel. Hidd el rengeteget fejlődhet úgy akár egy baráti kapcsolat is,hogy például 1-2 naponta felhívod viberen,messengeren..és így este elbeszélgettek. (Tapasztalat) De mondjuk bizonyosodj meg arról,hogy nem e lerázásnak szánta ezt,amit mondott Neked. Ja és még egy dolog..legyél nagyon óvatos,legyen folyamatosan nyitva a szemed. Figyeld a jeleit. Ha pl. ráírsz és ő órákkal később,vagy másnap válaszol elég negatív. Ha fiúkról mesél Neked,az is. Ha érzed rajta,hogy nem "partner" és nem látod azt,hogy felkelted az érdeklődését..hagyd. De amúgy meg,ha együtt kell lennetek ..úgyis együtt lesztek.😊
2016. jan. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 TheCruve ***** válasza:

"Viszont azt is odamondta mellé hogy most nem akar kapcsolatot egy ideig mert egy nehéz szakításon ment keresztül és nem tud megbízni senkiben."


Mi ez valami új szappanopera?

Ez a kamu szöveg istenem....

2016. jan. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Írtam már neki facebookon,de azt vettem le a beszélgetésből hogy kedvesen válaszol mindenre,mindig visszaír gyorsan,de nem érdeklődik irántam annyira
2016. jan. 13. 12:07
 4/9 A kérdező kommentje:
Meg már gondolom hogy belerontottam a dologba mert már elkezdtem nyomulni rá de aztán visszafogtam magam.
2016. jan. 13. 12:09
 5/9 anonim válasza:
Na,és tényleg..hogy tudta meg,h szereted?
2016. jan. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Amúgy csak annyit mondott hogy nem akar jelenleg kapcsolatot, azt a szakítást azt még régebben mesélte,de télleg nagyon dúrva amit csinált vele a pasija szóval megértem a lányt.
2016. jan. 13. 12:19
 7/9 A kérdező kommentje:
Mert biztos hogy tudja,mert bókolok neki és teljesen úgy viselkedek vele hogy lássa hogy sokat jelent nekem.
2016. jan. 13. 12:22
 8/9 anonim válasza:
Ez lehet nem jó. Nem tudom
2016. jan. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
vidd el randizni, szóval vacsora kettesben egy hangulatos helyen, vagy valami romantikus séta aztán.... mondjuk én megpróbálnék egy olyan helyzetet elöidézni amiböl csók is lehet, de egy erös szemezés legalább
2016. jan. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!