Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez már túl sok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez már túl sok, előítéletek születnének?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy van egy lány, aki tetszik nekem. Nem ismerem, csak látásból, de amikor megláttam egyből "belehabarodtam", nem tudtam róla levenni a szemem. 1 bökkenő van, a lány 13 vagy 14 éves, én meg 17 vagyok. Szerintetek ez túl sok ? Én soha nem hittem ebbe, szerintem mind1 ki hány éves, a lényeg, hogy jól ellegyenek.

2016. jan. 13. 06:47
 1/5 anonim válasza:
Na és akkor mi van? Ha téged nem zavar, akkor hajra! Ne érdekeljen mások véleménye, ha te kapcsolatot akarsz,nem mást, s boldogok lesztek.
2016. jan. 13. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Egyáltalán nem vészes. Vannak sokkal "gázabb" korkülönbségek is. Gondolj bele..mennyi olyan házasság van,ahol pl. A nő 42 ,a pasi 45-46. Szerintem még ideális is. Csak most fura még,de tényleg nem gáz.
2016. jan. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez kissé húzós.

Ez a mások véleményének les.zarása nem is olyan könnyű. Épp ezért született ez a kérdés is. Mindenkit érdekel mások véleménye valamilyen szinten, te is pont ettől félsz, hogy furán néznének rátok az emberek és ez így is lesz.

2016. jan. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Érdekel mindenkit ez tény, viszont az hogy zavar is az már nem. A lényeg az hogy ketten elfogadjuk ezt a tudatot aztán kész :)
2016. jan. 13. 11:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy az egyik 42, a másik 46, nem ugyanaz, mint a 13 és a 17. 13 évesen még megszabnak, ha megszabod a kiscsajt, mivel törvénybe ütköző, de 17 évesen a 14 évesektől is csak agyfaszt kaptam, kis csitrik, mit akarsz egy gyerektől érettségi előtt egy évvel?
2016. jan. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!