Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon mit akar tőlem? 16/L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit akar tőlem? 16/L

Figyelt kérdés
Van egy fiú az évfolyamomon. Népszerű, szinte mindenki ismeri. Hazafelé néha együtt buszozunk és az utóbbi alkalmakkor végig velem beszélgetett. Suliban a köszönésen kívül nagyon nem beszélünk, mert nem találkozunk szinte soha. Nála aranyosabb fiút nem ismerek, nagyon kedves, mindig megnevettet és bókol, 3 vagy 4 ilyen buszos beszélgetés után már megölelt és puszit is adott elköszönéskor. Nem vagyok ehhez szokva, én nem vagyok ilyen népszerű, sőt a jó csajok közé sem tartozom és ő mégis nagyon figyelmes velem. Nem tudom ez miért van, már hallottam olyat is, hogy mindenkivel ilyen közvetlen és jó fej, csak összevesznek és utána nem beszélnek. Szeretném ha én nem lennék csak egy újabb lány akinek teszi a szépet, de nagyon jól érzem magam vele. Ha nem hallottam volna ilyeneket és ha tudnék okot rá, biztosan azt hinném, hogy tetszem neki. Szerintetek??
2016. jan. 15. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem, attól hogy mindenkivel ilyen közvetlen, még lehet, hogy irántad többet érez. Idővel majd úgyis kiderül. :)
2016. jan. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hááát ezek alapján szerintem nem
2016. jan. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!