Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Mi a véleményetek az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi a véleményetek az olyan lányokról akik sokkal jobban kijönnek a fiúkkal? 15/L

Figyelt kérdés

2016. jan. 16. 14:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy 2 ágú dolog. Mivel szerintem jobb az ha nem csak folyamatosan a csaj "bandával" járkálsz, stb... Mert így oda lehet hozzád menni könnyebben ha tetszel. Viszont így nehezebb eldönteni, hogy én tetszek-e neked, mert általában akkor kedves vagy a fiúkkal. 17/f
2016. jan. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem h barmit is megprobalnek egy olyan lannyal megint tul szar erzes mikor a haverjaival van...16f
2016. jan. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
abszolút semmit nem számít :D annyiban "hátrány" hogy ha van/lesz párod nehezebb lesz meggyozni a husegedrol szerintem csak ennyit számít
2016. jan. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nemtom:D énis valamit joban megtok beszélni egy csajal de valami azer fius tema:'D 16/f
2016. jan. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Csak anyit hogy ne vedd át a fiuk gusztustalan szokásait fingás böfögés öltözködés stb te attol meg jarj csajos cuccokba ne mint egy fiú 3rted különben soha nem fogsz bejönni tul sok embernek csakmilyen kis pattanásos szemüveges 2fogas luzereknek
2016. jan. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mázlista az, aki fiúkkal is tud beszélgetni lány létére. :) Nekem soha nem ment, bár biztos azért, mert hülyék voltak! :D
2016. jan. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6-os most hülyézte le a fiúkat, köszönjük :D


Annyi lehet, hogy nehezebben győzi meg a párját, hogy tényleg őt szereti és talán a barátja is féltékenyebb lenne picivel. Egyébként nem hinném, hogy baj. :)

2016. jan. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy könnyen megszerezhetőek. Nekem az jön be, ha a lány többnyire a barátnőivel van, és csak akkor fiúkkal, ha a fiúk kezdeményeznek.
2016. jan. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Koszonom mindenkinek a valaszokat :-)

#8 csak mondanam h nem vagyok konnyen megszerezheto. Csak fiukkal logok es kesz. De ez nem azt jelenti h barkivel elmegyek...

2016. jan. 16. 16:52
 10/10 anonim ***** válasza:

#9:

Nem nekem címezted ezt a hozzászólást, de írok rá valamit:

"csak mondanam h nem vagyok konnyen megszerezheto."

Ez sajnos nincs ráírva a fejedre.....:)

És az ember hajlamos azt állítani, hogy de, az vagy. Persze nagyon jó, hogy nem vagy az.


Hogy értve jössz sokkal jobban ki velük? Szimplán jobban szót értesz velük? Azzal semmi baj. Viszont ha "fiúcsorda" vesz körül szinte állandóan és a nyakukon lógsz, akkor akármennyire is szimpatikus lennél nekem, félnék kezdeményezni, mert annak a tudatában lennék, hogy már egyikük a barátod/vagy úgyis az lesz, hiszen sok lehetőség van....vagy pedig én is csak egy leszek a sok közül, és én mindig is egyedi szerettem lenni.

2016. jan. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!