Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit érzek iránta?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érzek iránta?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

17 éves lány vagyok. Úgy 2,5 hónapja beszélgetek egy sráccal Facebookon és skypeon. Az a helyzet, hogy ő az ország másik végén lakik nagyjából. Illetve 22 éves egyetemista. Nagyon sokat beszelunk, minden nap. Es az az igazság, tök jól esik, hogy ilyen jó kapcsolatom van vele, de nem tudom mit erzek pontosan. Nem volt még barátom, csak nemrég egy hatalmas szerelmi csalódásom. Ezen még azt hiszem most sem tettem túl magam. De amúgy érdekel a srac akivel beszelek, mert tényleg kedves, és olyan törődést kapok tőle amit nem igazan ereztem eddig. Es rengeteg közös is van bennük. Nem is erről van szó, csupán a nagy korkülönbség zavar illetve az, hogy olyan 2,5 órára lakik innen. Nem hinném, hogy mernék találkozni vele, felek az ilyesmi helyzetektol. Pedig nem bántana ebben biztos vagyok.



2016. jan. 17. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
mivel még nem tetted magad tul az előző kapcsolatodon ezért szerintem vele próbálsz vigaszt találni
2016. jan. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem vészes a korkülönbség, 1-2 év múlva már teljesen jelentéktelen lenne.

Előző, írja, hogy nem volt még barátja...

Ha meg annyit megtenne, hogy ő utazik el hozzád, miért ne érne meg egy személyes beszélgetést? Attól még nem lesz semmi kötelezettséged/bajod, aztán lesz ami lesz. Sok előnye van a távkapcsolatnak is, nem untok egymásra legalább 2 hónap után.

2016. jan. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ahogy olvastam a kerdest azt hittem hogy ennirtam ki, de nem:D mert nem 17 vagyok.

En teljesen meg tudlak erteni es amit te (illetve mi) erzunk az nem szerelem. Legjobb barat, vagy eltitkolt testver vagy nemtudom, de nem szerelem hanem inkabb tisztelet.

Eleinte en se mertem talalkozni vele, mert feltem hogy megbant... Hogy ugyan ugy jarok mint az elozo sraccal annak ellenere hogy tudom hogy nem.

Nekem azt mondta egy baratnom hogy dontenem kell. Az egyiket el kell engedni. Vagy az elozo emleket es rakoncetralnatsz a jelenlegire vagy a jelenlegit es akkor megmarad az emlek es a szenvedes...

Nehez lesz, de ami nem ol meg az megerosit.


16L

2016. jan. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. jan. 23. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!