Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehetséges hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetséges hogy ilyen fiatalon legyek szerelmes, vagy ez csak "fellángolás"?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok, és egy 14 éves lányba vagyok szerelmes, és ő is belém. De ehez még nem vagyunk fiatalok? Persze, a szüleinknek nem mondtuk el, mert csak fellángolásnak tartanák, de szerintem ez sokkal több.

#csók #szerelem #fellángolás(?)
2016. jan. 19. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha valóban úgyérzitek és már huzamosabb ideje akkor szerintem az
2016. jan. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne :) Ha úgy érzed egy ideje, hogy ő az, akkor ő az :) 22/l
2016. jan. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De olyan nehéz megérteni őt...

Nem olyan régóta ismerem, és akkor állítolag "halálosan, menthetetlenül" szerelmes volt egy másik fiúba, és azóta alig telt el pár hét hogy szerelmet vallottam neki, akkor meg már azt mondta hogy szeret, de nem nagyon van velem mások előt...

2016. jan. 19. 20:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak akart maga mellé valakit, de "ha nincs ló, akkor jó a szamár is". Csak a "nem akar veled lenni mások előtt"-ből következtettem erre, tehát LEHET HOGY TÉVEDEK.
2016. jan. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá, hogy miért nem akar veled lenni mások előtt? Mert hogy te szeretnél vele elmenni randizni, stb :) 22/L
2016. jan. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!