Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Félreérthető jeleket ad. Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félreérthető jeleket ad. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Viccből szoktuk egymást piszkálni,ám még ez annyira nem is félreérthető. Ha beszélgetünk néha látom,hogy a számat nézi,és ha észre veszem,akkor elkapja a tekintetét. Ha találkozom valakivel, akkor rögtön megkérdezi,hogy kivel voltam és hogy mit csináltunk. Ha csinál valami vicceset, akkor rám néz és figyeli a reakciómat. Ezekből én azt veszem le,hogy nem vagyok közömbös számára,ám de amikor mondok neki valami kicsit flörtölős szöveget,akkor ezekre nem mindig reagál, vagy ha megemlítem,hogy milyen terveim vannak a jövőre nézve, és ő is benne van,akkor ezekre sem mindig reagál. Ha olyan kedve van,hosszan válaszol ezekre pl.a tervekre,de van amikor egy pár szóval letudja az egészet és tereli a témát. Szerintetek most mi van?
2016. jan. 22. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:
retard
2016. jan. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagyis ő, nem te.
2016. jan. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!