Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Nektek mi a véleményetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek mi a véleményetek azaz nektek ez tetszik egy lányban?

Figyelt kérdés
Aki szeret viccelődni és, ha "piszkálódtok" vissza tud vágni valamilyen mondattal.. Aki néha úgy elvan a barátnőjével,hogy "mindenen* tudnak nevetni (mértékkel) de tud komoly is lenni.... Tetszenek nektek az ilyen lányok légszi kort is írjatok..

2016. jan. 23. 15:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha tud éretten viselkedni, és nem értelmetlen f***ságokon nevet,akkor nem probléma... 16/F
2016. jan. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én azokat a lányokat szeretem, akik övön alul tudnak visszavágni 1-1 mondattal :D
2016. jan. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
nekem nagyon tetszenek sőt kifejezetten ilyen lányt is keresek csak az a baj hogy ezzel a leírással nem mész sajnos semmire mivel ha szép vagy akármilyen természeted van lesz barátod ha pedig ronda vagy és dagadt akkor akarmennyire szimpatikus vagy akárkinek is nem fogja égetni magát azzal hogy veled mutatkozik és ez igy van rendjén
2016. jan. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igennn:) 18/f
2016. jan. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen azt elfelejtettem oda írni, hogy komoly is tud lenni...
2016. jan. 23. 15:35
 6/13 anonim ***** válasza:
Miért van rendjén az, hogy a csúnya lányoknak sosem lesz barátja?? :( Én nem vagyok csúnya, de mégis sajnálom azokat, akik azok, de tényleg, úgy hogy ők is tudják:(
2016. jan. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

3 mas szerintem nem égetés az ha valaki a belsőt szereti...

Én sajna nagy troll vagyok és ha ezt visszakapom a csajtól szóval ő is olyan akkor kifejezetten imádom :D

2016. jan. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Utolsó pont ezt akartam most írni
2016. jan. 23. 15:40
 9/13 A kérdező kommentje:
Szóval maradjak ilyen? 😹😹😹
2016. jan. 23. 15:40
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát változni semmiképpen se akarj. Ha valaki szeret akkor úgy szeressen ahogy vagy nemde?
2016. jan. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!