Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány nagyon teccik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány nagyon teccik nekem és szerelmes is vagyok bele. Hogyan közeledjek felé? Hogyan mondjam el neki?

Figyelt kérdés
2016. jan. 24. 16:15
 1/3 anonim válasza:

Ha meglátja, hogy a "tetszik" szót tecciknek írod, szerintem sírva megy haza.

Egyébként szerintem ha sokat beszélgetsz vele, vagy elhívod valahova, mondjuk sétálni, vagy moziba, biztos rá fog jönni, hogy mit szeretnél. Vehetsz neki csokit is, az is mindig beválik.

2016. jan. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindenképpen mondd el neki. Amikor csak kettesben vagytok. Találd meg a megfelelő alkalmat és ne félj. Ezt tapasztalatból mondom, a fiú aki tetszik nekem nem meri elmondani, hogy én is neki, pedig egyértelmű... Nagyon bosszantó, és lányként meg hát én nem kezdeményezhetek...

Szóval én azt tanácsolom, hogy amikor legközelebb lehetőséged van vele beszélni, mondd el neki. Nem sokat veszíthetsz...

2016. jan. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat :D
2016. jan. 24. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!