Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit találnak vonzónak egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit találnak vonzónak egy lányban a fiúk?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy mindenki mást és ez személytől függ de kiváncsi lennék.

2016. jan. 25. 11:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nálam a fontossági sorrend:

Szép arc,ápolt hosszu haj,jó alak,jó illat,ápolt körmök és mindenképp magassarkú lábbeli,és persze nőies mozgás,nem valami higany vagy előredölve járás.

2016. jan. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30-as pasi vagyok,1-es kommentelő
2016. jan. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Azt, hogy mások , mint ők.

Ha ugyanolyanok lennének, nem lányt találnának vonzónak.

2016. jan. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Tekintet mosoly arc alak sorrendem!
2016. jan. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A szép arc a legfontosabb. Emellett szeretem a hosszú, barna hajú lányokat. Legyen mosolygós, vidám természetű, de emellett megfelelően komoly, és céltudatos is. Figyeljen oda magára, legyen ápolt, igényes, de maradjon természetes - ne sminkelje magát agyon. Nekem a gyengéim a sportos és elegáns öltözködést vegyítő lányok - de ami igazán fontos, hogy ne legyen "fekete" az öltözködési stílusa.

Ne cigizzen, szerintem nőietlen dolog.

Ne legyen könnyen kapható, lehessen vele játszadozni, hülyülni.

18/F

2016. jan. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az arc és az alak számomra a két legfontosabb. Egy ronda arcú, de bomba alakú, vagy egy gyönyörű arcú, de 100 kg-os nő sosem fog tetszeni.

Ha ez a kettő megvan, akkor igazából már megvan az az alap, amihez ha van egy jó személyisége, akkor engem megvett kilóra. Jó személyiség alatt értem: humoros, intelligens. Ha ezek mellé kedves, az meg már a főnyeremény.


Ezen kívül nálam még plusz pont a nagy mell és a széles csípő, jó fenék. Persze ez már csak hab a tortán, meg van akit pl a nagy mell kifejezetten taszít.

2016. jan. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
az én sorrendem: jó alak (ami nálam a karcsú, sportos vagy átlagos), szép arc, kedvesség, jo humorérzék, es ne cigizzen, igyon ha ezek megvannak benne nálam totál befuto 16/f
2016. jan. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Cigit én sem tolerálom se a piálást de kicsit fura lenne hogy részegen megtiltom neki hogy ne igyon xD
2016. jan. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
fogszabályzó
2016. jan. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
azt hogy szépek meg stb de teleg nem ertem h a lányok mit néznek 1 fiun xD
2016. jan. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!