Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiuk! Mit gondoltok arrol ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Mit gondoltok arrol ha egy lanynak hangulatingadozasai vannak? 15/L

Figyelt kérdés
Sajnos elegge le vagyok terhelve (leszi ne mondjatok h mitol lehet ennyi idosen vki leterhelve!) es ezert eleg faradt szoktam lenni. Ilyenkor ossze vissza szokott ingadozni a hangulatom. Ha ilyen lenne a kornyezetetekben megprobalnatok segiteni? Inkabb elkerulnetek? Azt h ilyen allapotban lesz baratom felejtsem el?

2016. jan. 30. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Én egy darabig elviselem a hangulatváltozásokat, de ha ez rendszeres, és értelmetlen is, akkor hanyagolom az illetőt. Segíteni meg nem nekem kell, bár mondanám, hogy menjen orvoshoz, de ha nem akar akkor én sem tolerálom sokáig a hisztijeit.
2016. jan. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinek vannak hibái..
2016. jan. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Megbróbálnék segiteni neki
2016. jan. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem gond. Szeretek gondoskodni a lányokról, és gondoskodnék róla, hátha az segítene neki.
2016. jan. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Megérteném,elhiszem hogy le van terhelve.Mivel tisztában is van vele,szerethetően okos ember lehet ez a lány! :D 16/f
2016. jan. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Megpróbálnék neki segíteni és próbálnám rábeszélni, hogy pár napig ne menjen sehova, próbálja meg kipihenni magát és ha ez sem segítene, akkor menjen el egy dokihoz.
2016. jan. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Együtt lehet vele élni, max amikor épp olyanod van, akkor arra a pár órára kilép. Segíteni nem lehet szerintem rajta. Pontosabban de, de ez inkább belülről jön, szóval környezetváltozás, etc
2016. jan. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát ha a párom lennél akkor rendben vagy egy bizonyos szintig, mert tudom hogy izé, de ha nem akkor inkább csak távolról bottal piszkálós dolog, mert ne az én fejem harapd le (nekem rosszul esik), ha meg folyamatos ez megy, és nincs valami nyomós érv hogy ne hanyagoljalak, akkor hanyagolva leszel.


Nem mondom hogy lehetetlen hogy legyen barátod, de mindenképp megnehezíti a helyzetet.

2016. jan. 31. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat :-D

#5 koszi a bokot :-D

#6 meggondolando a tanacsod....

#8 nem szoktam leharapni emberek fejet. Olyankor inkabb senkinek nem megyek a kozelebe.....

2016. jan. 31. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!