Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek a barátnőmmel és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a barátnőmmel és az unokatesómmal?

Figyelt kérdés
Mindkettőnek meg tetszett a másik . Beszélgetek,már meg fogták egymás kezét . Még is az unokatesóm félt hogy ha előre lépje a barátnőm nem akarna . Én tudtam hogy akarja mindkettő a kapcsolatot ,mondtam is nekik . A napokban viszont az unokatesóm nem ír a barátnőmnek . A barátnőm írt neki ,de nem reagált rá . Az unokatesóm állítólag azért nem válaszolt neki mert szerinte nem nyílik felé a barátnőm . Ami nem igaz mert mutatott nekem részletet a beszélgetésükből .

2016. jan. 31. 10:18
 1/3 Yoni03 válasza:
Hagy már. Ő dolguk. Te inkább a saját életeddel foglalkozz.
2016. jan. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Yoni03 válasza:
*Hagyd
2016. jan. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Te ne csinálj velük semmit sem. Legfeljebb annyit mondhatsz az unokatestvérednek, hogy én úgy tudom, szimpatikus vagy a barátnőmnek, ennél többe nem kell mondani. És ha ennek ellenére nem hívja, vagy nem ír a barátnődnek, akkor pedig a barátnődet inkább arra biztasd, hogy hagyja a fiút, ne fusson utána.
2016. febr. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!