Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Más is van ilyen kitartó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van ilyen kitartó szerelmes mint én? :D

Figyelt kérdés
Most pl. 2,5 éve tetszik egy lány akit nem is ismerek. Csak elpocsékolok egy csomó időt. 17F

2016. jan. 31. 16:37
1 2
 11/16 anonim válasza:
Habár en ismerem, s osztálytársam, de mar 4. Éve szeretem, ami sajnos nem kölcsönös... :/
2016. jan. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Hmm. Ez azt jelenti hogy más lányok nem tetszenek?

Inkább nem kezdek bele filozófiai vitákba :D


Én csak fél éve vagyok oda egy srácért, akit most 2 hónapja lassan nem is láttam, ritkán találkozunk egyébként, és akkor is társaságban. Mondjuk ha úgy számoljuk több, mint fél év, mert beszélgettünk viszonylag sokat az előtt, hogy találkoztunk volna. Nem tudok más srácokra gondolni se, ő jár fél éve folyamatosan az eszembe, és őszintén szólva rettenetesen idegesítő, mert nem múlik el, és számolom vissza a napokat, mikor lesz már olyan esemény ahol tudom, hogy ő is ott lesz... Pedig az egész totál reménytelen. :D


Szerintem amúgy azzal pocsékolsz el időt, ha nem teszel semmit. Azzal, hogy van ez a plátói szerelem, még nem vesztegetsz időt... Szerintem nem nézne hülyének ha odamennél hozzá beszélgetni :D Próbáld ki, maximum megtudod hogy te nem jössz be neki, és akkor idővel elmúlik majd az érzés.


19/L

2016. febr. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

De külsőre tetszik más is, megnézek más lányt is, de feléjük nem érzek semmit. És felőlem kezdhetsz filozófiai vitákba nyugodtan :D

Egyébként meg nem annyira plátói, tehát szerintem én kb. egy "súlycsoportba" vagyok vele. Ha legközelebb adódik egy jó lehetőség, ígérem csinálok valamit. :D

2016. febr. 2. 21:53
 14/16 Zsófiaa :) válasza:
2,5 èv? Pacsiii :D kb.ennyi ideje vagyok szerelmes egy fiúba...csak, èn beszèltem is vele..2,5 ève :D azóta biztos nagyon megváltozott, dehát ilyen az èlet :D
2016. febr. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 csak egy lány 123 válasza:
Nekem is tetszik egy fiú. Már 5 éve.
2016. júl. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ugyan ilyen vagyok de eskü. 3 teljes évig szerelmes voltam egy fiúba.

13/lány

2017. dec. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!