Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 16 éves vagyok de még nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves vagyok de még nem éreztem szerelmet. Ez jelenthet valamit vagy csak simán még nem találkoztam a "tökéletessel"?

Figyelt kérdés
16/F

2016. jan. 31. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Csupán annyit jelent, amit le is írtál.

De egyébként sose fogsz találkozni a tökéletessel. Tökéletes ember nincs.

Az nem baj, hogy még nem voltál szerelmes. Majd leszel ;)

15/L

2016. jan. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
49%
Én se éreztem még. Max csak baráti szeretetet vagy szimpátiàt. Igazából nem is tudom mit kéne éreznem. 15/L
2016. jan. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A szerelmet nem kell erőltetni,majd jönmagától. Amot erőltetsz az sosem jó. Az életben meg kell tanulni kivárni a jó dolgokat. Sajnos manapság a legtöbb ember mindent azonnal akar, és látható az eredménye: rengeteg válás, szétszakadt családok. Semmit nem szabad erőltetni, inkább jöjjön 10 év múlva az igazi, minthogy erőltesd a dolgot és ezen görcsölj!
2016. jan. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindig is elmélkedtem azon, hogy milyen lehet szerelmesnek lenni, főleg milyen rossz lehet ha nem viszonozzák.

Féltem tőle, épp ezért nem alakítottam ki szoros kapcsolatot fiúval.

Aztán addig-addig görcsöltem rá, hogy 'Nekem nem kell senki, félek a szerelemtől" témára amíg nem lépett az életembe egy srác, akinek már az első szava megfogott.

Szép lassan hetek, hónapok alatt ráébredtem, hogy elég durván beleszerettem, először próbáltam hesegetni az érzéseket, de minél jobban próbáltam kiverni a fejemből annál jobban beépült és nem tudtam másra gondolni.

Végül bevallottam magamnak és a legjobb barátaimnak. Azóta egy kicsit jobb. :)

Ne erőltesd a dolgot, lehet 20-30 évesen jön az akit szeretni fogsz tiszta szívedből, de ő sem lesz tökéletes, csak számodra, a szemedben lesz az.

2016. febr. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!