Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ó mondd, te kit választanál?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ó mondd, te kit választanál?

Figyelt kérdés

1. Szőke, kék szem, rég óta ismered, régebben bejoöttél neki, kedves, el lehet vele hülyülni


2. Sötétszőke, barna szem, fél éve ismered, mindíg vidám, vicces, mellette önmagad lehetsz, egy évvel fiatalabb


Fiúkról van szó. Ha kell valakinek, kifejtem bővebben.

Na mondd, te kit választanál?



2016. jan. 31. 22:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igazából ez sok mindentől függ, de az hogy 1 évvel fiatalabb nekem nem nagyon tetszik. :D
2016. jan. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell eldöntened, nem tudjuk helyetted eldönteni. Gondold át, hogy, hogy érzed, melyikük illene hozzád jobban belsőleg.
2016. jan. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#1 nah a barátnőim is ezt mondták... :D

#2 huhh... Az a baj, hogy nehéz. Mert van egy olyan érzésem, hogy az egyeshez már inkább a megszokás miatt ragaszkodom. De amikor meg próbálok nem rá nézni, ösztönösen rálépek.

2016. jan. 31. 23:05
 4/13 A kérdező kommentje:

*ránézek

Bocsi már este van >.< :D

2016. jan. 31. 23:06
 5/13 anonim ***** válasza:
2. vagyok, hogy lehet megszokásból ragaszkodni valakihez, aki csak simán tetszik? xD
2016. jan. 31. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Koppányt választanám.
2016. jan. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#2 mondom nem tudom! :D

#5 jól teszed! :D

2016. jan. 31. 23:17
 8/13 anonim ***** válasza:

Imádom a szőkéket, a kék szem annyira nem nyerő. :D Viszont a sötétszőke is bejövős lehet, főleg mert nekem nagyon fontos hogy mindig vidám és vicces, az meg hatalmas bónusz hogy önmagad lehetsz mellette. Az első sráchoz annyira nem vonzódsz, ahogy olvasom, mert csak "kedves" és csak "el lehet vele hülyülni". Azt majdnem mindenkivel lehet. :)


Az, hogy egy évvel fiatalabb... Nem feltétlen gond... Ezek csak külsőségek. Egy év annyira nem sok tapasztalatbeli különbség. Mondjuk ha te vagy 17 ő meg 16 akkor simán :D A 15-16 gázos lehet, mert a 15 évesek nagyon kisfiúk még.


19/L

2016. jan. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
#8 köszönöm. *-*
2016. jan. 31. 23:21
 10/13 anonim ***** válasza:
Ne érezd parának, hogy fiatalabb, amikor 18 voltam nekem 20 éves volt a barátnőm, igaz sokkal többnek nézek ki (nem nagyzolás, sajnos vagy nem de tényleg :D). Körülbelül egy hét együttlét után mutattam meg neki a személyimet, hogy nézd, ezt nem fogod elhinni. Tök jó kapcsolat volt, és soha nem érződött a korkülönbség. Egy év pedig egyáltalán nem sok.
2016. jan. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!