Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nektek milyen volt az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen volt az első szakításotok?

Figyelt kérdés
Kb.2hete lett vège. Èszre vettem, hogy sokat mesèl a legjobb barátnőjèről. El is mondtam neki. 3nappal kèsőbb azt mondta, hogy "tèged is szeretlek, de őt is. Ès ha szeretnèd, hogy veled maradjak akkor oké". Kiborultam. A barátaim azt mondták, hogy hagyjam őt, mert ő csak az első szerelmem volt. Sajnos mèg mindig fáj, ès hiányzik is.Tudom kicsi vagyok de akkor is. Megèri szerintetek hogy szomorú legyek miatta? 14/L

2016. febr. 1. 00:01
 1/8 anonim válasza:
100%
Az én barátnőm 8 év után hagyott,és jelenleg 23 éves vagyok.Na az földhöz b*szott rendesen.Tehát neked még semmi okod szomorúnak lenni,főleg mert ilyen fiatal vagy.
2016. febr. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem volt kellemes, persze annyi előnyöm volt veled szemben hogy nem gyerek fejjel éltem át, így átláttam a helyzetet és tudtam jó döntéseket hozni.

A gyerekszerelmeket nem tekintem kapcsolatnak, én az első igazival, akivel kiforrott kapcsolatról beszélhetünk 18 évesen jöttem össze és 2 év együttélés után szakítottunk.


Egyébként hogy megéri-e szomorúnak lenni? Szerintem nem, viszont tanulni kell a hibáinkból, illetve fejlődni kell az önismeretünknek is, ez előre vihet a jövőben.

2016. febr. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Semmi okod szomorúnak lenni... Tényleg lesz még számtalan, sokkal jobb is, hidd el.


Nekem egyébként ez 16 évesen volt, és nem esett nehezemre, mivel én szakítottam. A barátnőm eléggé az agyamra ment egy idő után a megalapozatlan féltékenységi rohamaival, meg hogy nem hagyott "élni", nem bírta elfogadnihogy rajta kívül is vannak számomra fontos emberek, akikkel szintén szeretnék időt tölteni.

2016. febr. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

megéri-e szomorúnak lenni miatta? mióta érdekli az érzéseidet, hogy megéri-e? ha tudsz parancsolni az érzéseidnek, akkor ne legyél miatta szomorú. fogadd el, hogy így alakult, lépj tovább és éld tovább az életed, keresd meg a következőt!

csakhogy az érzelmeket általában nem lehet tudatosan, ésszel irányítani. úgyhogy valószínűleg akár megéri, akár nem, úgyis szomorú leszel egy darabig. ki kell heverni. aztán egy idő után majd elmúlik és tovább tudsz majd lépni.


egyébként általában ez nem csak az elsőre vonatkozik. ha egy kapcsolat fontos neked és mély érzések dúlnak benne, akkor a szakítás mindig fájdalmas és nehezen múlik el...

2016. febr. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
őő hát remélem ien nem lesz velem :D
2016. febr. 1. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Rohadtul szar volt de nagy nehezen túléltem 16/F
2016. febr. 1. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Részemről szomorú volt, nem volt hosszú kapcsolat, egy hónapos volt, de konkrétan facebookon jelentette be hogy vége, idővel kiderült egy másik pasi miatt..

18 évesen történt, olyan 8 hónapja..


18/F

2016. febr. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lassan három éve lesz,hogy szakítottunk az első barátommal de nem is bánom mindenkinek jobb lett így.(:
2016. febr. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!