Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tudom hogy jól tettem hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom hogy jól tettem hogy szakítottam, mégis nagyon fáj. Nektek hogy sikerült továbblépnetek?

Figyelt kérdés
Tényleg nagyon szerettem és még mindig fáj hogy mennyire szemét volt, mert még mindig szeretem.

2016. febr. 3. 09:38
 1/3 anonim ***** válasza:
2016. febr. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Az egyetlen dolog, amit tehetsz, hogy megpróbálod elengedni teljes mértékben. Hoztál egy döntést, amit jónak láttál, ne kételkedj magadban, jelenleg rossz, de mindenki után van jobb. Most talán nem látsz kiutat, de van. Próbáld magadban többször előhozni, hogy milyen szemét volt és, hogy Te ezt megérdemelted -e! Nehéz felejteni, de kár olyan férfit szeretni, aki nem tisztel, nem becsül és nem szeret.

Kitartást!

2016. febr. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mérlegeld a helyzetet.

Képes lennél neki megbocsátani? Amit mondott vagy tett mennyire bántott meg? Úgy érzed, hogy még mindig szeret? Komolyan gondolta egyáltalán, hogy azt mondta vagy tette?

Ha pl mondjuk megcsalt akkor ne fogadd vissza, aki egyszer megcsalt, másodszor is meg fog, meg századjára is.

Ha megütött, meg fog ütni másodjára és századjára is.

Ha még szeret keresni fog.

Ha nagyon rosszat tett akkor el kell rendezned magadban ezt a problémát. Sírd ki magad, mondd el a barátaidnak mit érzel, könnyebb lesz a szíved. Dobj be 2 felest és hallgass valami zenét, tanulj/dolgozz, foglald el magad, azt fogod észrevenni, hogy telnek-múlnak a napok/hetek=hónapok és nélküle is tudsz élni.

Így leírva szép, ám ez valódiból nagyon fáj.

Kitartás!

2016. febr. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!