Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy fiú sokat néz az mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú sokat néz az mit jelent? 17L

Figyelt kérdés
Évek óta egy suliba járunk, barátok voltunk egy időben de összevesztünk. Szünetekben sokar néz és néha a padomat is elfoglalja de mikor odaérek és látja hogy megjöttem a suliba akkor rámnéz és elmegy. Mit jelent ez? Gyűlöl vagy szeret?
2016. febr. 4. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Hát szivem ez azt jelenti hogy irtózatosan ronda vagy
2016. febr. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mikor rad nez mosolyog vagy vilagfajdalmas kepet vag? Nem mindegy :))
2016. febr. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#1 ne magadbol indulj ki;)amugy meg valoszinuleg mivel baratok voltatok es osszevesztetek es gondolom azota roszban vagytok ezert csinalja ezt szerintem megkene beszelnetek a dolgokat:)
2016. febr. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez azt jelenti,hogy lát,mert ugye,ha nem látna,akkor nem nézne.Ez a padelfoglalás egy furcsa betegség jele.Volt egy ilyen ismerősöm,ő is mindig elfoglalta a másik padját,aztán a székét,az ágyát.Végül felhúzta a barátnője bugyiját és kiment Vietnámba meleg popénekesnek.

Vigyázz az ilyen alakokkal nagyon.

2016. febr. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sokat gondol rád, szerintem helyre akarja hozni a barátságotokat.

Fél kezdeményezni, ezért megy el, amikir te megérkezel.

Beszéld meg vele a dolgot! :)

2016. febr. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Olyan pókerarccal néz. Nem merek odamenni hozzá mert nagyon csúnyán összevesztünk és megmondta hogy nem akar velem beszélni többet. Lehet hogy bosszúból csinálja merthát miattam vesztünk össze de hiába kértem bocsánatot és könyörögtem napokig. Nem bocsátott meg. Már tényleg nem tudom mire gondoljak
2016. febr. 5. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!