Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van ez a dolog . Tanárommal!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Axdvgn kérdése:

Van ez a dolog . Tanárommal! Már Szeptember óta tanít többi lent?

Figyelt kérdés
Szóval Szeptember óta tanít és egyszerűen beleszeretem ..nem tudom mit tegyek legjobb barátnőmnek se merem elmondani..amikor látom az fenomenális érzés minden egyes percben hiányzik amikor nincs a közelemben..viszont amikor közel jön vagy esetleg beszél velem olyankor a átlagosnál is jobban próbálok vele bunkózni és látom hogy ez nem eski jól neki de probálom titokban tartani...De! Vannak még azok a pillantások óra közben amikor magyaráz nézem és hirtelen oda néz olyankor égek a szégyentől..de ő olyankor is tiszta aranyosan mosolyog :/ ő olyan 26 év körüli lehet :) 15l

2016. febr. 5. 21:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát ezt nagyon gyorsan felejtsd el, ezért kirúgnak titeket
2016. febr. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:

Szép dolog az ilysmi, én is odáig voltam az egyik fiatal tanárnő miatt (bár inkább fizikai vonzalom volt részemről :D), de az ilyesmi törvénybe ütközik. Ha ilyesmibe belemenne az állásával játszana, ha kitudódik máshol se nagyon kap már munkát...


De ez attól még egészséges dolog, de felejtsd el... Talán a ballagás után lehetséges, de addig biztosan nem.

2016. febr. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nem is az ,hogy akarok tőle valamit mert nem..!

De a pillantások meg egyszerűen szar érzés vele bunkózni de csak így bírom magam távol tartani tőle ://

2016. febr. 5. 21:22
 4/14 anonim válasza:
Tuti imponálna neki, ha tudnál vesszőket alkalmazni egy szövegben.
2016. febr. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi a vessző nem a barátom tudod ha valami nem tetszik ne szólj bele :)
2016. febr. 5. 21:25
 6/14 anonim válasza:
45%

Annál inkább a hímvessző a barátod, ugye? :)

Kislány..tini kategóriába írj, szívem.

2016. febr. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Röhej én csak segítséget kértem mert azt hittem erre van az oldal de látom nem..
2016. febr. 5. 21:27
 8/14 anonim válasza:
Már megválaszoltad a saját kérdésed, mit akarsz még?
2016. febr. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Engem ilyen miatt rúgtak ki
2016. febr. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Vagy majd elmúlik,vagy majd térj vissza erre a dologra néhány év múlva. :)
2016. febr. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!