Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Sima baratsagbol lehet szerele...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIno12345 kérdése:

Sima baratsagbol lehet szerelem? Tobbi lent!

Figyelt kérdés
Van egy lany akivel minden nap beszelek es latom hogy meg akkoris boldogga teszem amikor szomoru a tarsasagomat is gyakran keresi es en szeretnem ha csak sima baratsagbol tobb lenne valami tipp hogyan lehetne eszt megoldani? Vagy nem kene szerelmet kovacsolni baratsagbol?
2016. febr. 6. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Ht persze h lehet :)

Légy bátor! Hívd el randira! ;)

Igent fog mondani :)

2016. febr. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nyugalom, lehet! Akármit is mondanak a friendzoneról, lehet :)


Leírom az én történetem, hogy inspiráljon :)


Én úgy jöttem össze az előző barátnőmmel két évig, hogy előtte egy évig barátok voltunk csak. Annyira nem is működött jól, mert én végig többet szerettem volna, de neki volt egy pasija, aki csak nem akart eltűnni, akármennyire is szerettem volna. Ennek ellenére szép lassan "lelki társak" lettünk, ha bármelyikünknek volt valami baja, egymásnak mondtuk el először, és egyébként is minden nap egyre többet beszéltünk. Aztán egy szép májusi estén felhívott, hogy szakítottak. Életem legkomolyabb színészi teljesítménye volt, hogy eljátsszam, mennyire sajnálom meg minden, miközben nyilván ököllel csapkodtam a levegőt örömömben.


Két hét múlva volt egy tábor (évfolyamtársak voltunk), ahova eljött ő is meg én is, egy hetes túlélős evezőtábor. Tökéletesebb alkalom nem is lehetett volna, a harmadik estén a tábortűz mellett kicsit becsiccsentettünk, félrevonultunk, beszélgettünk, aztán egyszer csak megcsókoltam, és ő viszonozta. Akkor össze is jöttünk, két év egy hónapot voltunk együtt, és most is barátok vagyunk, de ő külföldön tanul, én is, és egyébként is voltak problémák a vége felé.


Nekem ez a sztorim :)


18/F

2016. febr. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mi mar evek ota joban vagyunk de ketto eve kezdtunk el egyre tobb idot tolteni egymassal mostanra meg ugye mindennap beszelunk csak ugye szemelyesen eleg ritkan mert o masik suliba jar egyszer volt hogy egy taborba voltunk de ott azzal torodtunk hogy szet szivattunk mindenkit 😂 amikor meg csak ketten voltunk zavarba jottem es inkabb mondtam hogy en megyek a haverokhoz
2016. febr. 6. 23:53
 4/4 anonim válasza:
Szerintem legy bator, es kerdezd meg, hogy randizna-e veled! Az alapjan amit leirtal o sem kozombos irantad. ;) sok sikert
2016. márc. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!