Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok! Mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval van egy fiú nagyon helyes és szerintem neki is bejövök mert facen írta nekem hogy belevaló csaj vagyok. Nagyon kedves velem..Imadom ha a közelembe van..Mindig mélyen a szemembe néz.. Megdicsér és ez nekem jól esik.. De lehet hogy nem ő tetszik hanem a viselkedése?! Eddig senki nem viselkedett így velem odafigyel rám csokit is vesz nekem.. Persze próbálkozott mas is de nem így és ez nekem nagyon tetszik... Akár mikor megkérdezik én mindig letagadom hogy tetszik... De ő lehet hogy tudja vagy nem tudom... Egyébként egy osztályba járunk... 14/L
2016. febr. 10. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Ejjj nem a legjobb felállás ha egy osztályba jártok :/


Szerintem szerelmes beléd, az tuti. A kérdés az, hogy te őrá vágysz, vagy arra hogy ilyen jól bánik veled.


Valahogy talán próbáld meg elcsábítani :p

2016. febr. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ok majd próbálkozok.. De nem feltűnően mert akkor nem fognak leszállni rólam... Amúgy köszönöm az eddigi választ!! 😃
2016. febr. 11. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!