Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan segítsek rajta?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segítsek rajta?

Figyelt kérdés
Sziasztok!! A segítségeteket kérném: Van egy 18 éves 153cm és kb. 45 kg-os L csöppség akit át baszott a barátja!!! Most érzelmileg én próbálom fel kanalazni szegényít ,hogy ne érezze magát 1 darab s.z.a.r.n.a.k.(( hogyan tudnék neki segíteni?? )) Minden nap mondom neki hogy nekem nagyon fontos,és tényleg az is és nagyon rossz őt így látni. Próbálom elhívni mindenfelé kikapcsolódni,kimozdítani abból hogy ő senkinek nem kell. CSAK KOMOLY ÉRTELMES VÁLASZOKAT VÁROK(( ÉS ELŐRE IS KÖSZÖNÖM))!!!!!
2016. febr. 12. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Amit most csinálsz az jó. :) Nagyon aranyos vagy, hogy igy próbálsz neki segiteni. :) Szerintem, néha beleférne még egy ölelés vagy egy puszi :)
2016. febr. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha konkrét érvekkel támasztod neki alá azokat amiket mondasz, akkor jobban meg fogod győzni. Próbálj olyan dolgokról beszélni vele, olyat csinálni, amiben "kivételesebb" tehetséggel rendelkezik a környezetében élő emberektől, mert azzal ráébresztheted a saját maga értékességére, tehát megmutathatod neki, hogy van sok olyan tulajdonsága, amely dicséretre méltó.
2016. febr. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ez is megvan és jól is esik neki. Az ölelés fontos mert többet mond minden szónál,és érzi szegénykém hogy fontos nekem.
2016. febr. 12. 19:47
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen 2. ez nagyon jó ötlet!!! Így értékesnek érezheti magát,mert igazából az is. 1 őszinte csak kissé naiv,de arany szíve van,épp ezért éltek vissza vele.
2016. febr. 12. 19:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is voltam így, de nekem nem tudtak segíteni... 1-2 hónap múlva már kicsit jobban fogja érezni magát , vagyis inkább már kevesebbet fog erre gondolni.
2016. febr. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen hogy írtatok aranyosak vagytok!!!
2016. febr. 12. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!