Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem ciki? Nem korai? Nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ciki? Nem korai? Nem fognak hülyének nézni?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki az osztálytársam. Régóta szerelmes vagyok belé es úgy néz ki hogy most mar o is szerelmes belém. Viszont van egy kis felelem bennem. Bevallom félek meg az ilyen nagyobb kapcsolatoktól. Írjatok véleményt kérlek!

13/L



2016. febr. 12. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Miért lenne ciki , hogy van szerelmed ? :D

Az a ciki amikor a veled egykorú lányok szarrá sminkelve mennek a diszkóba és minden második srácot leszopják.

Az , hogy van barátod nem ciki.

2016. febr. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Komolyan, itt mindenki az osztálytársába szerelmes? :D
2016. febr. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mehet:$
2016. febr. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért is félek mert ez egy új osztály es itt meg senki nem jár senkivel. Viszont azt tudom hogy pár fiúnak lánynak volt barátja/barátnője
2016. febr. 12. 20:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem kell félni. Tetszetek egymásnak. Ennyi.
2016. febr. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hu hat remelem.

Még egy kis infó: régebben is tetszettem neki de akkor en meg nem voltam szerelmes bele( egy osztály kiránduláson sokat voltunk együtt es sokat beszéltünk) aztán kb.1 hónapig teljesen tönkrement a kapcsolatunk egy másik köcsög fiú miatt (nem az en hibákból o volt az aki kiadott rólam pár magán információt) es most végre ujra normálisan beszél velem.

2016. febr. 12. 20:52
 7/8 anonim ***** válasza:
13 éves vagy de már "régóta" szerelmes vagy belé? hát b@ssz@m meg grat...Amúgy a kérdésedre válaszolva: Nem ciki? Nem! Nem korai? De! Nem fognak hülyének nézni? Nem!
2016. febr. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Esetleg más?😁

2016. febr. 13. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!