Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan keruljek kozel hozzá?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Családi Krisztián kérdése:

Hogyan keruljek kozel hozzá?

Figyelt kérdés
A buszmegállóban szoktam latni hetente 2szer egy szép sióagardi lányt.Na itt a probléma csak annyi van meg hogy Sióagátdi és Szekszárdra jár. Hogyan tudjakmeg akármit róla?

2016. febr. 13. 01:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Odamèsz hozzá? :O
2016. febr. 13. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igeeeeeen. Majd biztos odamegyek mikozben még az 5 sioagardo baratnoje is korulveszi? Felejtos! Egyeb otlet?
2016. febr. 13. 01:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Az elso valaszolo egy bunko..


Szokott egyedul lenni a lany vagy mindig ott vannak a baratnoi?

2016. febr. 13. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3-aska! Ilyen hülyékkel, mint te többnyire nem tárgyalok. De most kivételt teszek.


"A buszmegállóban szoktam latni hetente 2szer egy szép sióagardi lányt.Na itt a probléma csak annyi van meg hogy Sióagátdi és Szekszárdra jár. Hogyan tudjakmeg akármit róla?"


Kérlek, emeld ki ezen sorok közül azt a részt, amikor a kérdező leírja, hogy a leány nincs egyedül. Olvasgasd el egy párszor és meg lesz a hiba. Mellesleg te ne pofázzál nekem neten keresztül, jól van? Nenzing, Am Rain 5. Gyere csak! Amúgy meg egyszerűen szánalmas már megint a helyzet. Vagyis nem megint, hanem még mindig. Az összes fiú manapság egy ilyen beszari kis shit, és ha az ember leírja nekik az igazságot, mert én nem fogok neked kegyeshazudni, akkor ő a bunkó. Én elhiszem, hogy fáj az igazság, de nem érdekel! Gondolkozz el rajta! Bár most még bunkó sem voltam, hármasunk hülye, én meg már megint szóba álltam vele. Na, mindegy. :D

2016. febr. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4 az a vicces hogy mar talsalogtal nem is egyszer!!

Igy amit meg irtal azt else olvasom.. Es kepzeld elolvastam es fel is fogtam Markoka amit olvastam

2016. febr. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!