Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az baj, ha 16 évesen szomorú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj, ha 16 évesen szomorú vagyok amiatt, mert nincs párkapcsolatom? (nem csak valentin nap alkalmából (: )

Figyelt kérdés

Bárki bármit mond engem kicsit kétségbe ejt, hogy nincs senkim.(igazaból még soha nem is volt)Félek, hogy egyedül kell majd itthagynom a gimit, és belevágnom a nagybetűs Életbe.(jóóó, igaz, vannak barátaim)Tudom, hogy még fiatal vagyok (?), de mégcsak a közelemben sincs olyan férfi nemű emberi lény, aki esélyes lenne.

Nyugi, amúgy nem vagyok annyira ronda, elég sok fiúval jóban vagyok (még bókokat is kapok), meg volt, hogy már alakultak is dolgok, de valahogy aztan mindenki otthagyott a célegyenesben.

Szóval azt sem tudom elképzelni, hogy az a valaki, aki talán kimentene ebből a helyzetből, az honnan jönne.Nem nagyvárosban élek, alig találkozom új arcokkal.



2016. febr. 13. 23:06
 1/10 A kérdező kommentje:
Kilátástalan a helyzetem.(ezt a szót kerestem, de csak most ugrott be)
2016. febr. 13. 23:09
 2/10 anonim ***** válasza:

szia :) nem kell szomorkodni :) nagyon fiatal vagy meg ;) en meg 17 vagyok oktoberben 18 es nekem meg soha nem volt fium, majd csak varj, rengeteg idod van meg, es azzal hogy szomorkodsz nem segitesz magadon :)

17/l

2016. febr. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nekem már volt kapcsolatom de örülnék ha lenne újra 16/F
2016. febr. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Együttérzek!
2016. febr. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is együtt érzek!
2016. febr. 14. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
42%
Ugyanez! Mintha az én életemet írtad volna le! Érzések passzol, kor passzol, nem tul nagy város, keves új ember passzol. Egyedül az nem, hogy te lány én meg fiú, meg a gimi, nekem szakközépiskola. :D Ha akarsz, én szívesen beszélgetnék veled! :)
2016. febr. 14. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hallod orulj neki nem vagy lekotve nem áll fent a veszelye h bántalmaz,nem lesz gyereked es igy indithatid a nagybetus eletet bármerre rudsz meg menni gondolj csak bele lenne egy fiud elobb jtobb ugyis szexeltek es mivan ha bármilyen oknálfogva lesz egy gyerek elvetetni meg nehogy mert ott helyben hasitanék sziajt mindekinek a hátábol aki elveteti a sját gyerekét oli meg ugyhogy akkor kotottek kenetek igy meg akar kulfoldre is mehetnel ugyhogy orulj neki es inkább csodáld meg hogy milyen gyönyörű az estei égvolt mivel falun laksz es nem varosban kevesebb a fenyszenyezés es hidd el kevés embernek adatik meg hogy ehhez fogharo szepset lasson a termeszetben es imazkozz jstenhez hogy milyen gyönyörüt alkotott dicsérd meg es kerd hogy talájon meg a szervezet .bocsesz a helyesirási hibákért .elmélkedj l hogy milyen jó eleted js van valojaban es adj erte hálat
2016. febr. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódj járj ki az utcára, sétálj az emberek között, kicsit légy nyitottabb, a kapcsolatok felé! A sráctól aki tetszik, kérj apró szívességet, segítséget!
2016. febr. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!:))
2016. febr. 14. 10:01
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül, bár engem már nem nagyon érdekel, megszoktam az egyedüllétet és ezt is tudom élvezni. Jól jönne a változás is, de valahogy nem találnak meg engem a lányok, talán azért, mert túlságosan egyedi vagyok. De lényegtelen, a lényeg az, hogy érezd jól magad, akár van párkapcsolatod, akár nincs. 18/F
2016. febr. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!