Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A legjobb barátom fiú, honnan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátom fiú, honnan tudjam hogy ami kettônk között van az nem csak barátság, hanem valami több?

Figyelt kérdés
Több mint 5 éve ismerjük egymást, egy osztályba járunk így minden nap találkozunk. Fantasztikus barát és csodás ember. Néha azon gondolkozok hogy mi lenne ha nem csak barátok lennénk, lehetséges hogy szerelmes vagyok belé? Nem akarom elrontani a barátságunkat hisz nagyon szeretem. Tudtok segíteni? Valami tanács, vagy valami tapasztalat? 16/L

2016. febr. 14. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, h elrontaná e a kapcsolatotokat
2016. febr. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha szereted akkor nem érdekel, hogy elrontod a barátságod, mert eleve nem csak barátságot akarsz.
2016. febr. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Khm..

Ha nem lennél szerelmes nem tetted volna fel ezt a kérdést. Saját kérdésedet megválaszoltad :'D

2016. márc. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia. Én adhatok tanácsokat ha fel szeretnéd szedni. Ha akarod privátbn leírhatom hogy jelekből hogyan jöhetsz rá hogy bejössz-e neki. Én már kifejlesztettem nagyon sok technikát (tapasztalatok).
2016. máj. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!