Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Van egy srác...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van egy srác akivel már elég régóta ismerjük egymást, de csak baráti viszonyban vagyunk. Beleestem, de nem merem neki elmondani, mert ha ő nem, akkor lehet h elcseszem az egészet ezzel és kerülni fog.

Figyelt kérdés

#szerelem #tini párrkapcsolat
2016. febr. 14. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, ez a legegyszerűbb. Máshogy nem jössz ki ebből a helyzetből akárhogy szeretnéd
2016. febr. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok, de én sem merem elmondani neki, mert lehet utána messzire elkerülne és nagyon-nagyon jó barátom akit ha elvesztenék nem esne jól.

Nem tudok tanácsot adni, mert magamon is érzem milyen rossz ez a helyzet, csak írtam, hogy nem vagy egyedüli helyzetben.

2016. febr. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Rozaliagyula válasza:
Nekem is ugyan ez volt. Egy ideig el tudtam titkolni előle aztán pedig egyszer csak elkerülése egymást,ő elköltözött stb.. De tartottuk a kapcsolatot. Iszonyúan hiányzott végül megmondtam neki hogy szeretem. Kimerült hogy ő nem szeret illetve nem úgy mint én őt de ennek ellenére megbeszéltük egymás között hogy csak barátok maradunk és azóta is jóban vagyunk persze sokat gondolok rá másképpen. Szerintem mindenképpen mondd el neki és majd a többi kialakulásának magától. Sok sikert
2016. márc. 3. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Na, lett valami fejlemény?:)
2016. ápr. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!