Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehet valami?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet valami?

Figyelt kérdés

Van egy aranyos lány ismerősöm, aki tetszik nekem. Előző kapcsolatom miatt azonban nagyon félek, és nem merem kimutatni azt amit érzek, mert félek, hogy elromlik minden. Már 9 hónapja vége van annak, de bennem maradt a seb...


Ám történt, a lány, aki most bejön nekem, rámírt, hogy "lehet ezért megutálsz, vagy más véleményed lesz rólam, de tetszel nekem". Erre kicsit felszabadultam a múlttól, és elkezdtem felé nyitni, olyannyira, hogy el is hívtam, csak sikerült lebetegednem, szóval a randi esett, de következő héten ha minden igaz bepótoljuk.


Amit tudni kell, hogy másfél évvel fiatalabb nálam, és 20kmre lakik tőlem, összeköttetés van, sőt, naponta abban a városban vagyok, ahol ő él (suli miatt). Szóval nem lenne netes kapcsolat, mellesleg ő is jár ebbe a városkába, ahol én lakok. Nem ismerem őt nagyon, de tetszik külsőre is, de mégjobban belsőre. Megengedi, hogy becézzem, és hogy képek legyenek róla gépen/telón, bár tudom, hogy utóbbi semmit sem jelent.


Amikor rákérdeztem, hogy akar e az enyém lenni (mert felszabadultam a múlt sebei alól, régebben sokkal könnyebben rákérdeztem hasonlókra) azt mondta, hogy akarja, és örülne neki.


Szerintetek összejöhetünk? És az első randira mit kéne vinnem, mit kéne tennem? Ismerem személyesen, pontosabban látásból, egyszer mosolyogtunk egymásra. Nemtudom, képes lennék e újra úgy érezni valaki iránt, mint az első barátnőm iránt. Pedig nagyon szeretném.


F/16 L/15



2016. febr. 14. 19:23
 1/2 Zero the hero ***** válasza:
100%
Ember, eszméletlen szerencséd van. Szerintem magától fog jönni minden, ahogy kell!
2016. febr. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Tesó nekem teljesen ugyanezek a feltételek vannak szóra pontosan, és én egyenesen megkerdeztem, hogy neme akar jarni, ő azt mondta hogy igen, azota boldogok vagyunk, ez kb fel eve volt, de ne bizt el megad, szoval ne legyen a randin, ne legyen sok az amerikai film érted hogy ertem?? Bizz magadban, es szamolj 3-ig, ha valami kinosat akarsz mondani, es igerd meg gondolatban, hogy 3-ra kimlndod es ennyi. Az amerikai filmen csak azt ertettem hogy ne ugy csinald ahogy azokban szoktak😃
2016. febr. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!