Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tudok tennni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Andicika kérdése:

Mit tudok tennni?

Figyelt kérdés

A barátommal 1,5 évig voltunk együtt. Ezek után az útjaink kettészakadtak, így jóformán nem is látjuk egymást. Miután szakítottunk rájöttem pár dologra, ami nem is úgy volt ahogy ő mondta. Magyarán hazudott nekem, viszont nem mondhatni olyan nagy hazugságnak. "Sulikezdésig xy helyen leszek". Viszont sulikezdés előtt 2 héttel beszéltem egyik haverjával és mondta, hogy náluk volt 3 hete...

Most meg kibékültünk mert nem szeretek haragba lenni senkivel, és azt mondja "még mindig szeretlek, csak az agyam állít meg".



2016. febr. 14. 20:19
 1/1 anonim válasza:
Először is mi a célod? Mit szeretnél elérni? Azt hogy újra összejöjjetek, vagy valami mást (teszem azt szembeállítani az igazsággal, vagy valami hasonló) Amennyiben újra össze szeretnél jönni vele, szerintem üljetek le beszélgetni, és tisztázzátok a dolgokat.
2016. febr. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!