Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, ha lefeküdtem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha lefeküdtem egy fiúval és egyre jobban elkezdtem oda lenni érte? Lent

Figyelt kérdés

De közben ő nem jönne össze velem, és én sem vele, mégis egyfolytában azt nézem fent van e, a képeit,stb.

Nem akarok jobban beléhabarodni.

21/L



2016. febr. 14. 22:40
 1/9 anonim ***** válasza:
4%
Lődd le magad.
2016. febr. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Semmit, felejtsd el. Vagy ha nagyon akaratos vagy beszéld meg vele
2016. febr. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
fekügy le vele még egyszer
2016. febr. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Fel kellene nőni lassacskán.
2016. febr. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Utállak.
2016. febr. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Látod, ezt miért nem kérdezted ELÖTTE



Most már csak lekváros buktát, mert azt szeretem

2016. febr. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
34%
bezeg velem nem feküdtél le
2016. febr. 15. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Orfeus ***** válasza:
68%

Hát most mondanám azt hogy nézd az én képeimet, de akk meg belém lennél szerelmes így ez sem megoldás. Sajnos ebből nincs kiút :/


A nők hajlamosabbak kötődni a fiúkhoz szex után, sokan mondják h ugyan az, de a kettő teljesen más. Egy nő mindenét odaadja a férfinak, a férfi meg odalógatja, túl van rajta, alszik egyet pont. Ez így fel is tudják fogni, még egy "jó" fiú is.

De egy normális lány, már azért másképp áll a dolgokhoz szerintem, ez lehet a te esetedben is. Nem szerelmes vagy, csak nehézkes lesz elengedni, mégis egy nemi aktus azért egy életre emlék :/


23/F

2016. febr. 16. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Akár lepontoztátok az előttem szólót, akár nem, igaza van.


Szerintem is csak elkezdtél kötődni hozzá, mert nincs most más az életedben. Miért feküdtél le vele? Gyors kalandot akartál, vagy vágytál valami ilyesmire? Ismered őt, barátok vagytok?


Nagyon csúnya lesz amit most mondok, de erre csak az a mentség, ha elkezdesz valaki más iránt is érdeklődni.

Hülye példa, másfél éves kapcsolatomból léptem ki. Nagyon csúnya lett a kapcsolat vége. Elteltek hónapok, és észrevettem, hogy basszus, végre szingli vagyok. Kinéztem magamnak egy srácot, és rajongani kezdtem érte, nézegettem a képeit meg hogy mikor van fent. :D Persze nem jött össze a dolog, soha nem is volt köztünk semmi, de elterelte a gondolataimat a volt kapcsolatomról. Aztán megint megtetszett egy srác, de ő már tényleg komolyabban, és röhögtem azon, hogy konkrétan "kiválasztottam" magamnak egy pasit, aki amúgy annyira nem is kellett nekem, csak hogy elfelejtsek valakit. Van ilyen. ( Azért annyira nem bántam volna ha összejön :D na de érted. )


Szerintem nyiss egy kicsit a világ felé. Ha nem akarsz jobban belehabarodni, akkor ezt kell tenned.


Ő szeretné még veled tartani a "kapcsolatot"? Ha gondolod írj privátban. :)


L

2016. febr. 18. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!