Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezeket letudnátok írni, mert...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évi1128 kérdése:

Ezeket letudnátok írni, mert nem tudom, hogy ez mennyire szokott változatos lenni vagy, hogy tőletek a fiú kérdezte-e meg?

Figyelt kérdés
Leírnátok , hogy ti hány évesen voltatok: először szerelmesek , első csók , első randi és , hogy akkor hány éves volt a fiú vagy lány ? 14/L

2016. febr. 15. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Az első igazi szerelem (azt hittem az) 16-17 éves korom körül volt. A lány olyan 15 lehetett.

Akkor volt az első csók is.

2016. febr. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első viszonzott szerelem: 20 (a férfi 30 volt)

Korábban is volt, hogy azt hittem, hogy szerelmes vagyok, de utólag már nem gondolom annak.

Első csók: 13 (a fiú is 13 volt)

Első randi: 15 (a fiú 18 volt)

2016. febr. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Először szerelmes (viszonzatlanul) 15 évesen voltam, első randi 18 évesen, az első csók is 18 évesen volt, az első igazi szerelem pedig most tart 7 hónapja. 19/L
2016. febr. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, a fiú 23 éves.

Az első csókom pedig egy 24 éves sráccal volt.

2016. febr. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerelmes:15 (viszonzatlan,a lány is 15)

Csók:13 (lány 16 volt :D )

Randi:16 (első rendes randi, lány 16)

Most vagyok 18

2016. febr. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!