Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A félénkebb lányok mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A félénkebb lányok mennyire tetszenek a fiúknak?

Figyelt kérdés
Eleinte vagy társaságban félénk. Köszönöm a válaszokat :)

2016. febr. 15. 18:27
 1/10 anonim ***** válasza:
és fordítva?
2016. febr. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem sokkal szimpatikusabbak:) A baj csak az hogy nekem kellene kezdeményezni, ami sajnos nem megy:(
2016. febr. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
NAGYON!!!!!!!
2016. febr. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
12%

Nekem nem. Az összes félénk lány csúnya is, legalábbis akiket én ismerek. Nagyon ritka ha valaki szép és félénk mellette, mert ha szép vagy akkor nagyobb az önbizalmad.

Ez az én tapasztalatom és véleményem. Ha nem tetszik ez van

2016. febr. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Vannak, akiknek tetszenek.


A félénk lányoknak viszont kik tetszenek? A félénk fiúk, vagy az alfahímek? Ha utóbbi, és nem találnak párt, akkor meg is érdemlik.

2016. febr. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy félénk még nem ronda!
2016. febr. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

5.

nem mindig az alfahímek, de persze van példa erre is ( saját tapasztalat)

igen, nyilván egy (szinte) alfahím kb soha az életbe nem fog összejönni egy félénk lánnyal.

csak hiába tetszik meg egy olyan srác, aki nem alfahím, a viselkedése alapján teljesen átlagos ( a külső pedig szubjektív) akkor se biztos, hogy lesz belőle bármi is, mivel a félénk lány nem nagyon mer jelezni, emiatt persze, hogy nem tudja szerencsétlen srác, hogy a lány akar(na) valamit tőle.

2016. febr. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A fa**t azé' merje megfogni, akkó' baj nincsen! :D
2016. febr. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
43%
Köszi a lepontozást jól esett ha már ennyire ge cik vagytok ezt is pontozzátok le.
2016. febr. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Engem minden fiu imád mert szép vagyok es nagyon visszafogott, aranyoooos. Aztan bummm miután felmertem a terepet mindent láttam, hallotam mindenkit az ujjaim köre csavarok. ;)
2016. aug. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!