Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 15 évesen egy 13 évessel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 évesen egy 13 évessel?

Figyelt kérdés
egy ideje beszélgetek egy nálam 2 évvel fiatalabb lánnyal,kicsit bolondos de nagyon éretten viselkedik a korához képest,nem net celeb se semmi ilyen tinis hülyeség,teljesen bele vagyok habarodva és ő is viszonozza...szerintetek mennyire baj hogy csak 13? :S

2016. febr. 15. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Müködhet. Hallottam ennél cifrábbokról is.
2016. febr. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
én is de pont a minap olvastam egy kérdést ahol 16 és 12 évesről volt szó,bár ott durvább volt a dolog azt el kell ismerjem de azért kíváncsi lennék,pl a korombeliek szerint nem a legjobb ötlet
2016. febr. 15. 20:38
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a korkülönbség még nem lehet olyan nagy gond.
2016. febr. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen rendben van ;) !16/f
2016. febr. 16. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Figyu kérdező! Az még semmi amit te kérdeztél! (béka feneke)

Én 15 éves fiú vagyok és járok 1 aranyos 41 éves pasival. és meleg vagyok.

szóval?

Nem baj.

2016. febr. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem baj :D Pont én is 13 vagyok és egy 15 éves fiúval jártam :)
2016. febr. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mehet. Sok sikert ;)


Mar bocsánat de az 5. Valaszolo ezt komolyan gondolta ? 16-41?

Azzal semmi bajom nincsen hogy melegek vagytok ti dontesetek, de a korkülönbség meg az hogy nem múlttal el 18 éves. Szóval. Öt be lehetne perelni pedofíliával, kiskorú megrontasaval stb....

Kicsit szerintem szánalmas. Mégegyszer nem az hogy meleg vagy. Hane, az hogy 25 év a korkülönbség, meg nem vagy 18 fölött. Apad lehetne.....

2016. febr. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7 Javaslom, hogy nézz utána az említett fogalmaknak, és ne járasd le magad azzal, hogy nyilvánvaló baromságokat állítasz.

Hidd el, később még hasznát veszed.


És hogy a kérdéshez is hozzászóljak, szerintem bőven összejöhet, a kor még mindig csak egy szám, nem sokat árul el az adott emberről.

2016. febr. 17. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igaz 14 éves kor alatt lehet. Elnézést utána néztem. De a kifakadásom szerintem teljesen normális. El sem tudom képzelni hogy a 41 éves férfinak milyen betegsége, erkölcse lehet ha egy 16 éves fiúval érzi jól magát......
2016. febr. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!