Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogy ismerkedtetek meg a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy ismerkedtetek meg a barátotokkal/barátnőtökkel?

Figyelt kérdés

2016. febr. 17. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy osztályba járunk.

Elmondtam neki hogy tetszik és azóta együtt vagyunk.

Love story! Tá-dáá😃

2016. febr. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ht suliba... :D

Állandóan néztük egymást :)

Utana ő látszólag véletlenül belém botlott :D

Én meg látszólag véletlenül kiejtettem mindent a kezemből :D

A többi már jött magától... :D ;)

2016. febr. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs
2016. febr. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jelenleg nincs senkim. Voltbarátomat legjobb barátnőm révén ismertem meg, náluk találkoztunk. Ők régebbről ismerik egymást és nyáron sok szabadideje volt mindannyiunknak, ezért összehoztunk egy talit :D
2016. febr. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Imádom az ilyen sztorikat :D


Az első barátommal nagyon életszerűen találkoztam. Nagyon sok véletlen sorozatára 11 év után újra megtaláltuk egymást egy gyerekkori barátommal, bevett a baráti társaságába, és az ő legjobb barátjával első látásra szerelmesek lettünk egymásba, aztán 2 hónap múlva összejöttünk. :))) Később kiderült hogy apukáink egy egyetemre jártak és akkor épp egy helyen is dolgoztak. :D Ez volt egyébként életem legromantikusabb összejövése. Bénák voltunk nagyon és félénkek :))


A második barátommal egy közös hatalmas baráti társaságba tartoztunk. Találkoztunk már korábban egyszer, később kiderült, hogy tetszettünk is egymásnak, de nem nagyon beszélgettünk, azon a bulin, másnap ment is ki külföldre. 1 évvel később ugyanannak a lánynak a születésnapján találkoztunk, elkezdtünk beszélgetni, smároltunk is, aztán írt nekem, találkoztunk, többször is, végül összejöttünk. Amúgy kiderült hogy az ő anyukája meg a nagypapám testvére nagyon jó barátnők voltak ameddig ki nem ment az exem családja külföldre, sőt, Jani születésénél is ott volt a nagy-nagynéném. Kicsi a világ.

De ez egy nagyon szar kapcsolat volt. :D


A mostani barátom szintén egy baráti társasághoz köthető. :D Az is nagyon vicces hogy ismertem meg őket... Mindegy, a lényeg hogy Petivel sokszor találkozhattam volna, de valahogy sosem voltunk ott, mert a baráti társaság fele nem budapesti, és nem gyakran járunk össze, most kezdtünk el gyakrabban találkozgatni, de én sosem voltam szerves része a bandának. Aztán végül velük szilvesztereztem, és tényleg az egész bagázs ott volt, Petit is beleértve. Mint kiderült már találkoztunk egy házibuliban, csak sok ember volt ott és nem beszélgettünk.

Szóval szimpatikusak lettünk egymásnak és elkezdtünk haverkodni, abból barátság lett, végül szerelem. :)))


Egyik barátnőm 3 éve van együtt a volt osztálytársammal. Ez a barátnőm a legjobb barátnőm óvodástársa, egyszer rendeztem egy házibulit, ott ismerkedtek meg.


Legjobb barátnőm érdekes sztorija; Kata átment egy másik suliba, ahol összejött az osztálytársával, aki tégebben abba a suliba járt, ahonnan eljött, csak egyel fölöttünk. :D


A második barátját meg velem ismerte meg. Nem volt hely a kocsmában, leültünk a két srác mellé, úgy fél óra múlva leszólítottak minket és elkezdtünk dumálni. :D


A legjobb fiúbarátom pedig egy kiállításon ismerte meg a barátnőjét, az előzőt pedig egy koncertről.


Ezek annyira jók! :D

2016. febr. 18. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyári diákmunkán egy gyárban.
2016. febr. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!